SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Mládež Escéčka pomohla dobré věci, zúčastnila se Tříkrálového běhu pro Stelinku v Práčích

Mládež Escéčka pomohla dobré věci, zúčastnila se Tříkrálového běhu pro Stelinku v Práčích Z n o j m o - V Práčích navázali na loňský premiérový Tříkrálový běh a i druhý ročník charitativního běhu, který se konal 7. ledna měl velký úspěch. Tentokrát se běželo pro Stelinku Doležalovou. Stejně jako minule se běhu účastnilo i 1. SC ZNOJMO mládež, tentokrát však ještě ve větším měřítku.

 
 
 

Tříkrálový běh pro Stelinku moderovaný známým fotbalistou a šoumenem Petrem Švancarou pořádal fotbalový klub Práče společně se sdružením Matky v běhu. Stela Doležalová z Dyje trpí dětskou mozkovou obrnou s těžkou psychomotorickou retardací a spastickou diparézou. Je tedy odkázaná na pomoc druhých. Nakonec se pro ní podařilo vybrat krásných 161 625 Kč, jsme rádi, že jsme mohli určitým dílem přispět i my. Naši partu tvořili Tomáš Návrátil, Filip Durda, Marek Svoboda, Jan Samuel Paul, Robin Vyorálek, Daniel Kuřák, Kašpar Smutný, Paval Šuba, Vojtěch Kůra, Robert Vikturna, Jakub Olšanský (TJ Prosiměřice), Petr Severa vedoucí trenér žáků a trenér U13 Zdeněk Mička a manažer mládeže a trenér U17 Miroslav Paul. Podporu v hledišti zajišťoval předseda mládeže Jindřich Růžička.

V závodě sice nešlo primárně o medailové vavříny, ale především o pomoc dobré věci, můžeme však uvést, že nejrychleji z naší skupiny zvládl takřka pětikilometrovou trať obránce U19 a rodilý Práčák Tomáš Navrátil, skončil na pátém místě mezi nejlepší běžci Znojemska.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies