Mládež 1.SC v uplynulém týdnu

Mládež 1.SC v uplynulém týdnu Z N O J M O - Pojďme si shrnout v tomto článku, jak se dařilo či nedařilo našim mládežnickým týmům:

 
 
 

Všechny výsledky najdete u jednotlivých týmů na Hlavní stránce mládeže zde po kliknutí na Zápasy u jednotlivých týmů.

Hráči U19 a U17 se svých duelů ve Frýdku-Místku nedočkali, jelikož byl podmáčený terén. A tak se chystají na další zápasy, kterými budou domácí duely proti favorizované Jihlavě.

Hráči U18 a U16 neměli v plánu v uplynulém týdnu žádný zápas, zato v tomto týdnu budou v úterý dohrávat v Židenicích a v sobotu hrají na Svratce Brno. V obou řípadech jsou favority brněnské celky, ale budeme věřit, že naše týmy překvapí.

Hráči U15 i U14 doma zdolali Boskovice vždy s čistým kontem a naše U14 je v tabulce stále na prvním místě! V neděli si oba celky zajedou do Kroměříže a bude asi se jednat o velmi vyronané duely!

Hráči U13 a U12 dostali hodně branek na Slovácku, ale už v sobotu hostíme Boskovice a zejména mladší by měli jasně zvítězit, u straších to bude vetší boj.

Mladší žáci si poradili vysoko s Únanovem a v sobotu hostíme Přímětice.

Starší přípravka si v derby s FK Znojmo modrá poradila a jednou vyhrála a jednou remizovala. V sobotu hrajeme dvakrát v Tasovicích.

Z mladších přípravek si zahrála tentokrát pouze "modrá" a v Moravském Krumlově jednou vyhrála a jednou prohrála. V neděli si zahrají všechny mladší přípravky. Bílá jede do Práčí, modrá hostí Šatov a žlutá spojený tým Hluboké Mašůvky a Přímětic.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin