FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Mládež 1.SC v uplynulém týdnu

Mládež 1.SC v uplynulém týdnu Z N O J M O - Pojďme si shrnout v tomto článku, jak se dařilo či nedařilo našim mládežnickým týmům:

 
 
 

Všechny výsledky najdete u jednotlivých týmů na Hlavní stránce mládeže zde po kliknutí na Zápasy u jednotlivých týmů.

Hráči U19 a U17 se svých duelů ve Frýdku-Místku nedočkali, jelikož byl podmáčený terén. A tak se chystají na další zápasy, kterými budou domácí duely proti favorizované Jihlavě.

Hráči U18 a U16 neměli v plánu v uplynulém týdnu žádný zápas, zato v tomto týdnu budou v úterý dohrávat v Židenicích a v sobotu hrají na Svratce Brno. V obou řípadech jsou favority brněnské celky, ale budeme věřit, že naše týmy překvapí.

Hráči U15 i U14 doma zdolali Boskovice vždy s čistým kontem a naše U14 je v tabulce stále na prvním místě! V neděli si oba celky zajedou do Kroměříže a bude asi se jednat o velmi vyronané duely!

Hráči U13 a U12 dostali hodně branek na Slovácku, ale už v sobotu hostíme Boskovice a zejména mladší by měli jasně zvítězit, u straších to bude vetší boj.

Mladší žáci si poradili vysoko s Únanovem a v sobotu hostíme Přímětice.

Starší přípravka si v derby s FK Znojmo modrá poradila a jednou vyhrála a jednou remizovala. V sobotu hrajeme dvakrát v Tasovicích.

Z mladších přípravek si zahrála tentokrát pouze "modrá" a v Moravském Krumlově jednou vyhrála a jednou prohrála. V neděli si zahrají všechny mladší přípravky. Bílá jede do Práčí, modrá hostí Šatov a žlutá spojený tým Hluboké Mašůvky a Přímětic.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin