Milan Volf se stává hlavním trenérem prvního týmu

Milan Volf se stává hlavním trenérem prvního týmu Z N O J M O (foto denik.cz) - Znojemští fotbalisté mají nového trenéra. Od sezóny 2019/2020 je povede Milan Volf, který si jméno udělal především v divizi, v níž mimo jiné trénoval Velké Meziříčí. Volf se s kádrem poprvé uvidí v pondělí, od 16:00 jej čeká první trénink.

 
 
 

Hledání je u konce. Na začátku přípravy znojemské vedení neúspěšné jednalo s Milanem Valachovičem, ke vzájemné dohodě však nakonec nedošlo. Do trenérského křesla tak usedne jeho jmenovec Milan Volf.

Nový kouč našeho prvního týmu v minulosti trénoval v Šanově, Polné, Mikulově. Dva roky působil v divizním Velkém Meziříčí, následně si prošel také Spartou Brno. Zkušenosti má s trénováním v Rakousku.

Před šesti a půl lety Volf rovněž vykonával funkci jednatele, konkrétně to bylo v MFK Břeclavi.

Se znojemskou kabinou se Milan Volf prvně setká během zítřejšího odpoledne, kdy se okamžitě vrhne do práce. Úvodní přípravný zápas bude sehraný v pátek proti MFK Vítkovicím, střetnutí je naplánované v Sedleci.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin