Los Mol Cupu: Na úvod nás může prověřit Lanžhot či Hodonín

Los Mol Cupu: Na úvod nás může prověřit Lanžhot či Hodonín Z N O J M O - Po losu MSFL je už na světě také rozlosování domácího poháru. Na začátku Mol Cupu se náš výběr podívá na hřiště úspěšnějšího výběru z předkola, který vzejde z dvojice TJ Sokol Lanžhot – FK Hodonín. Zápasy prvního kola jsou naplánovány na 14. srpna.

 
 
 

Letošní ročník Mol Cupu se rozjede 28. července. V závěru měsíce se odehraje moravská část předkol, do které zasáhne 108 týmů. A to včetně dvojice s pořadovým číslem 43, TJ Sokolu Lanžhot a FK Hodonína. Právě mezi těmito celky se rozhodne, kdo nás přivítá 14. srpna od 17:00.

Lanžhot loni skončil na šesté příčce divize D. Během třiceti kol si připsal 51 bodů za šestnáct výher a tři remízy. Jedenáctkrát přitom utrpěl porážku. Jeho celkové skóre činilo 66:34, na druhé postupující FC Slovan Rosice ztrácel 20 bodů. Zkušenosti s místním fotbalem má Patrik Martínek, dvacetiletý fotbalista tam strávil uplynulé jaro.

Hodonín ještě v sezóně 2018/2019 hrál MSFL. V té skončil na třináctém místě, kvůli reorganizaci nižších soutěží však sestoupil do divize. Od záchrany ho přitom dělily vzájemné zápasy, dvanáctý výběr SFK Vrchoviny Nového Města na Moravě však na rozdíl od svého konkurenta soutěž udržel.

Náš výběr loni vypadl ve druhém kole Mol Cupu. Po úvodní jednoznačné výhře na půdě FK Kozlovic 4:0 o týden později nezvládl duel na hřišti divizního FC TVD Slavičína, kde po remíze 2:2 po prodloužení prohrál 7:8 na pokutové kopy.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin