FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Los MSFL nové sezony

Los MSFL nové sezony Z N O J M O - Ve čtvrtek proběhl v Olomouci losovací aktiv, na kterém byla určena losovací čísla pro nadcházející ročník MSFL.

 
 
 

A nutno říct, že rozjezd bude pro náš tým pěkně zhurta! Začínáme venku v Kroměříži a následně přivítáme opět nabité Velké Meziříčí. Třetí kolo přinese výjezd na tradičně silný Uničov a v kole čtvrté přivítáme ještě v minulé sezoně druholigové Blansko, které tak v soutěži nahradilo Vyškov, který jej ve F:NL vystřídal.

Ostatní týmy jsou stejné jako v posledních dvou sezonách, kdy byla soutěž po podzimu a následně po neukončeném podzimu ukončena. Stále má tedy MSFL 18 účastníků a na podzim by se mělo odehrát 17 kol. Právě 17.kolo bude jediným předehrávaným a to ve středu z kraje září. Náš tým na podzim odehraje jen 8 zápasů doma a 9 zápasů venku (na jaře tomu pak bude naopak). Na podzim budeme hrát díky vloženému kolu dvakrát za sebou doma začátkem září a na přelomu září a října to pak budou dva duely za sebou venku. Podzimní část by měla být odehrána do poloviny listopadu a začíná na přelomu července a srpna.

Kompletní los našeho týmu najdete zde. Termíny i časy zápasů se ještě samozřejmě budou upřesňovat. Kluby mají povinnost na FAČR nahlásit tyto údaje do 15.7.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin