FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Los MSFL i Mol cupu

Los MSFL i Mol cupu Z N O J M O - Včera se v Olomouci rozlosoval nový ročník MSFL i domácího poháru.

 
 
 

Ve třetí nejvyšší soutěži na východě Česka začneme na konci prvního srpnového týdne na půdě staronového účastníka FK Hodonín, jehož dres obléká exznojemský David Helísek. Tímto nám přibyl třetí jihomoravský soupeř v soutěži a začneme tedy derby zápasem! Ve druhém kole pojedeme na půdu soupeře, pravděpodobně do Kunovic, kde hrává uherskohradišťský rezervní tým - 1.FC Slovácko B. První domácí duel tak sehrajeme až po polovině srpna, kdy nakonec přivítáme MFK Vítkovice (převzaly licenci od Vratimova). Následně pojedeme ke druhému jihomoravskému derby do Rosic a poslední prázdninový den - ve středu 31.8. budeme doma hostit druhého ze tří nováčků a to poprvé v historii 1.BFK Frýdlant n.O.

Hned víkend nato, a to už bude září, přivítáme asi největšího favorita na postup do F:NL SK Hanáckou Slavii Kroměříž, která představila v rámci svého jubilea i nový znak a novou identitu. Následně během Znojemského vinobraní pojedeme do Velkého Meziříčí, potom si zahrajeme doma s Otrokovicemi, a poslední zářijový týden pojedeme ke známému B-týmu prvoligového klubu, který ale už bude mít nový název FC Trinity Zlín B.

Dalšího favorita MSFL - FC Hlučín přivítáme první říjnový víkend, a poté vyrazíme do Nového Města na Moravě, kde hraje SFK Vrchovina. Třetího nováčka - SK Hranice - budeme hostit v polovině října. Pak pojedeme do Frýdku-Místku a říjnový program zakončíme domácím duelem proti Uničovu.

Hrát se bude samozřejmě ještě v listopadu. Začneme v Uherském Brodu, kde jsme uplynulou sezonu končili, a posledním domácím duelem bude další, třetí a poslední jihomoravské derby proti FK Blansko. Závěrečné podzimní střetnutí odehrajeme v Ostravě proti tamnímu béčku Baníku Ostrava.

Kromě MSFL se losovala i úvodní předkola a první kolo Mol Cupu. Nově se bude konat i 1.předkolo (jen 4 zápasy), ale náš tým bude hrát až v předkole (takto trochu nelogicky vedle 1.předkola asociace tento termín nazvala), a pojedeme na konci července do Brna-Lesné, kde hrává své divizní zápasy Start Brno. Pokud postoupíme, čeká nás v 1.kole buď výlet na půdu divizního Havlíčkovu Brodu nebo přivítáme jeho soupeře a našeho známého z MSFL FC Velké Meziříčí. Až ve 2.kole bychom se mohli už po losu, který proběhne živě i v České televizi, těšit na soupeře z 1. nebo 2.ligy.

Konkrétní termíny a časy zápasů budou samozřejmě ještě upřesněny a můžete je vidět na našich stránkách v sekci A-mužstvo - zápasy a A-tým - pohár.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies