Kuka, Řepka, Pacanda..7. června hvězdná rozlučka Todora Yonova

Kuka, Řepka, Pacanda..7. června hvězdná rozlučka Todora Yonova Z n o j m o - Jak dobře víte, už před odchodem našeho dlouholetého kapitána a opory Todora Yonova do Retzu bylo avizováno, že se znojemským dresem a fanoušky se rozloučí v letním exhibičním utkání. Jak bylo slíbeno, také se stalo. Zápas je naplánován na 7. června a proběhne formou charitativně benefičního utkání. Na nejdůležitější informace ohledně hvězdného klání jsme se zeptali jednoho z organizátorů akce Karla Hodáka.

 
 
 

Zápas bude benefičně charitativní, prozrazuje Karel Hodák

Na úvod se zeptám na nejdůležitější informace, tedy datum, forma utkání atd.
Je to benefičně charitativní zápas, pořadatelem není klub 1.SC Znojmo FK, ale Todor Yonov a já. Všude ve světě je to většinou tak, že výtěžek z utkání je věnován hráči. V tomto případě se Todor peněz zřekl. Todor sám si určí kam peníze půjdou, pravděpodobně dětem. Vstupné bude symbolické 30 kč.

Termín je 7. června, což je neděle. Je to týden po skončení ligových soutěží (Synot liga, FNL). Hrát se bude od 15:00 na Městském stadionu v Horním parku. Ale už předtím bude probíhat doprovodný program. Na odlehčovacím prostoru jsme domluveni s Kinder Weltem, že bude skákací hrad a další atrakce pro děti. Předpokládáme, že před utkáním vystoupí bývalý spoluhráč Todora Nenad Pleš, nyní především známý jako rapper Neny. Chtěli bychom také uspořádat autogramiádu všech zúčastněných hráčů a trenérů.

Teď přejdeme k tomu, co fanoušky jistě také hodně zajímá. Na jaké fotbalisty se mohou krom Todora Yonova těšit?
Nastoupí proti sobě dva týmy. Jeden bude výběr Todora Yonova. Bude se skládat z bývalých spoluhráčů Todora - Vlasta Hrubý, Pepa Hnaníček, Honza Mudra, Ondra Sukup, Gregor Kováč, Marek Heinz, Milan Pacanda a řada dalších. Trenérem bude Leoš Kalvoda. Proti tomuto celku nastoupí tým bývalých a současných ligových hráčů pod patronací Pavla Kuky. Za hráče, kteří byli osloveni a zatím přislíbili účast můžeme jmenovat Pavla Zavadila, Petra Švancaru, Marka Trvala, Michala Horňáka, Radka Slončíka. Trenérem bude Petr Uličný.

Tomáš Řepka přislíbil účast, na utkání přijede

Nelze se nezeptat na Tomáše Řepku, zúčastní se?
Všichni dobře ví, že Tomáš je Todorův velký vzor. Oslovili jsem ho a potvrdil a slíbil, že určitě přijede, pokud mu to zdraví dovolí zdraví a nevyskytnou se nějaké nepředpokládané okolnosti.

Co říci závěrem?
Myslím, že nic podobného ve Znojmě ještě nebylo a možná se z toho stane tradice i pro další hráče, kteří ve Znojmě stráví tak podstatnou část jako Todor. Samozřejmě bych chtěl všechny na tento charitativně benefiční zápas pozvat, mají se určitě na co těšit.

ODPOLEDNE ROZHOVOR O CHYSTANÉ BENEFICI S TODOREM YONOVEM

 
 
 
 

Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin