Kučeru čeká operace, letošní sezóna pro něj skončila

Kučeru čeká operace, letošní sezóna pro něj skončila Z N O J M O - Na začátku dubna došla ze znojemského tábora nepříjemná zpráva. Do letošní sezóny již nebude moci zasáhnout Jakub Kučera, který se v nejbližší době podrobí operaci křížových vazů.

 
 
 

Dvaadvacetiletý záložník přišel do našeho klubu v létě z FC Zbrojovky Brno. Během probíhající sezóny nastoupil k šestnácti zápasům, v podzimní části vynechal pouhé dvě utkání. Na začátku jara nechyběl na půdě FC Vysočiny Jihlavy, od první minuty zasáhl také do důležitého střetnutí proti MFK Chrudimi.

Vysoká výhra proti aktuálně čtrnáctému týmu Fortuna:Národní ligy si však vyžádala velkou daň. Šikovný středopolař kvůli problémům s kolenem musel opustit hřiště, což se později ukázalo jako vážnější záležitost.

„Kuba Kučera bude mimo hru dlouhodobě, čeká na operaci. Bude chybět někdy do podzimu. Jde na operaci s křížovými vazy, na plastiku. A to bude opravdu dlouho, léčba tam je na půl roku a více,“ prozradil hlavní trenér František Šturma.

Ztráta Kučery mrzela Šturmu již před duelem v Třinci, kde znojemští fotbalisté uhráli remízu 1:1. „Kůča je velký srdcař, tahoun týmu. Poslední dobou měl vynikající formu,“ řekl šestačtyřicetiletý trenér v polovině března.

Kubovi přejeme pokud možno co nejrychlejší uzdravení a rychlý návrat na trávníky.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin