Kathon Kenroy St. Hillaire v reprezentaci své země - Trinidad a Tobago!

Kathon Kenroy St. Hillaire v reprezentaci své země - Trinidad a Tobago! Z N O J M O - Nebývá to zatím tak obvyklé, aby na sekretariát našeho klubu chodily reprezentační pozvánky. Nyní ale došla a navíc z exotické země. Není se ale co divit, máme v kádru reprezentanta!

 
 
 

Tím hráčem je Kathon Keyron St. Hillaire a byl reprezentačním trenérem pozván na přípravný zápas své země ve Španělsku proti Spojeným arabským emirátům.

Náš útočník už zaznamenal tři starty za reprezentaci Trinidadu a Tobaga do 20 let, ale už se objevil právě i v seniorské reprezentaci, kam byl také teď pozván. Premiéru si odbyl letos 18.dubna, kdy na své první tři minutky se objevil ve svých 20 letech 5 měsících a 13 dnech. Už svým krátkým působením na hřišti nezabránil prohře 0:1 v přípravném zápase proti účastníkovi letošního MS Panamě.

Reprezentaci Trinidadu a Tobaga patří v žebříčku FIFA 91.místo (Česko je na 44.pozici) a k jejím největším úspěchům patří účast na MS 2006, tedy toho, kde bylo (žel zatím naposledy i Česko). Zatímco naši reprezentanti před 12 lety skončili ve skupině na 3.místě a nepostoupili dále, Trinidad a Tobago skončil na posledním 4.místě své skupiny, nevstřelil ani branku a získal jediný bod za remízu se Švédskem, které pak postoupilo ze skupiny dále s Anglií.

V kvalifikaci na letošní MS v Rusku skončil Trinidad a Tobago až v poslední 5.fázi Severní a střední Ameriky, kdy ve skupině 6 nejlepších týmů skončil na posledním místě těsně za USA, se kterým se tedy na MS neprobojoval a jen držel palce Mexiku, Kostarice a Panamě (Honduras v baráži proti Austrálii neuspěl).

Tolik tedy alespoň krátký vhled na reprezentaci této ostrovní země s počtem obyvatel jako má naše hlavní město. Budeme v ní držet palce našemu hráči - Kathonu Keyronu St. Hillairemu. GOOD LUCK, KATHON

Zápas můžete sledovat 6.9.2018 od 12:00 alespoň zde

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin