FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

KLUB 1.SC ZNOJMO FK PŘISTUPUJE K OBMĚNĚ ORGANIZAČNÍ STRUKTURY A REALIZAČNÍHO TÝMU

KLUB 1.SC ZNOJMO FK PŘISTUPUJE K OBMĚNĚ ORGANIZAČNÍ STRUKTURY A REALIZAČNÍHO TÝMU S blížícím se rozvolňováním tréninkových procesů neprofesionálních soutěží přicházíme se zásadními změnami ve vedení klubu a realizačním týmu. Za uvolnění nového trenéra Davida Langera děkujeme klubu 1.FK Příbram!

 
 
 

Klub 1.SC Znojmo FK procházel od léta průběžnou transformací ve většině oblastí. Rádi bychom Vám tedy představili nové vedení klubu a realizační tým, který bude v pondělí 30. 11. 2020 představen týmu před prvním tréninkem.

Novým trenérem A-týmu se stává David Langer (viz foto - zdroj fkpribram.cz), který přichází z prvoligové Příbrami, kde působil u mládežnických týmů. Asistentem bude Ondřej Douda, který se bude mimo trenérskou činnost věnovat také videoanalýzám a datovým analýzám. S trenérem brankářů budou další jednání probíhat příští týden. Realizační tým bude spolupracovat také s přelomovými mládežnickými kategoriemi – věnovat se budou i individuální přípravě hráčů kategorií U18 a U19 tak, aby byli připravení na přechod do dospělého fotbalu.

Organizační struktura se od léta ustálila. Dále bude v roli sportovního manažera působit Jakub Prokeš, který bude mít na starosti doplnění hráčského kádru a další sportovní náležitosti. V roli výkonného manažera zůstává Adam Kyselica, který bude mít na starosti interní a externí komunikaci klubu, organizační, administrativní a strategické záležitosti a marketing. Mládež zůstává ve stávající podobě v čele se sekretářem Romanem Švarcem a sportovním ředitelem Václavem Dvořákem. Jiří Tunka zůstává předsedou mládeže a prezidentem prvního mužstva.

V současné době se jedná také o obsazení pozice místopředsedy představenstva, ze které odstoupil Milan Volf. Další podrobné informace předáme na nejbližší tiskové konferenci, jakmile ji situace dovolí.

Přikládáme ještě rozhovor s trenérem z youtube kanálu 1.FK Příbram z 20.dubna loňského roku:

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin