K týmu se připojil brankář Vlastimil Veselý, nepokračuje už záložník Malík

K týmu se připojil brankář Vlastimil Veselý, nepokračuje už záložník Malík Z n o j m o - Po Matúši Lackovi by se mohl urodit ještě jeden návrat. K tým se ve středu připojil brankář Vlastimil Veselý, který byl ve Znojmě na hostování v úspěšné sezóně 2015/16, kdy jsme skončili na třetím místě. S týmem už naopak nepokračuje defenzivní záložník Jan Malík, který byl v 1.SC na zkoušce.

 
 
 
VLASTIMIL VESELÝ

Odchovanec Zbrojovky Brno a mistr Juniorské ligy ze sezóny 2012/13 Vlastimil Veselý už jednou ve Znojmě působil. V roce 2015 přišel z jihomoravské metropole na hostování a bylo to působení úspěšné. I díky výkonům čtyřiadvacetiletého gólmana jsme bojovali takřka do závěru sezóny o postup do první ligy, což se nám těsně nepovedlo. Vlasta odchytal za Znojmo ve Fortuna národní lize 21 utkání. V sezóně následující už se hlásil opět v mateřském Brně. Zde však příliš šancí jako dvojka Dušana Melichárka nedostával. Dvě utkání odchytal v poháru a v první lize se do brány dostal až v průběhu posledního utkání sezóny po zranění Melichárka. (BRANKÁŘ, 187 CM, 24 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin