FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Jsme Přeborníky okresu v mladší i starší přípravce

Jsme Přeborníky okresu v mladší i starší přípravce M i r o s l a v / Z n o j m o - (FOTO: Radek Chromý) I v této sezóně se nám povedlo získat titul Přeborníka okresu Znojma v obou přípravkových kategoriích. Úspěšná obhajoba proběhla první červnovou sobotu v Miroslavi. Kde se v každé kategorii utkaly o tento primát čtyři nejlepší týmy po dlouhodobé soutěži.

 
 
 

Tento rok bylo určení Přeborníka změněné. Loni se odehrály finálové zápasy na Městském stadionu v Horním parku ve Znojmě před finále Okresního poháru. Nyní jsme si rozluštění vítězů interně pojmenovali Final Four. To se uskutečnilo v Miroslavi, kde se spolu utkaly čtyři nejlepší týmy sezóny v každé kategorii.

U8, U9

Okresní soutěže nejmladších přípravek hrají dva naše týmy - U8 a U9. Do finále se dle předpokladů dostala devítka, ale celý příběh se trochu zamotal. Svěřenci trenérů Paula a Knötiga totiž měli už v této době naplánovaný turnaj ve slovenské Skalici. V Miroslavi je tak zaskočila U8 a byl to velmi úspěšný záskok. Kluci proti starším soupeřům neprohráli ani v jednom utkání a na Čafku přivezli titul.


VÝSLEDKY ZNOJMA
Znojmo- M. Krumlov 6:2 (Piler 4, Říha 2), Znojmo- FK Znojmo 5:5 (Piler 2, Krula 2, Lengál), Znojmo- Miroslav 9:6 (Piler 4, Tavaly 3, Krula 2)

U10

Desítka byla v Miroslavi papírovým favoritem, což potvrdila do puntíku. Celým finálovým turnajem projeli borci pod taktovkou koučů Konvaliny a Cihláře bez jediné prohry a příští rok se těší na Okresní soutěž mladších žáků, která má tuto sezónu také krále s našim logem na hrudi - za titulem míří U11.


VÝSLEDKY ZNOJMA
Znojmo - Miroslav 5:3 (Grillowitzer, Cihlář, Pechal, Krejčí, Chromý), Znojmo - Přímětice 6:2 (Grillowitzer, Kříž, Pechal, Fiala, Martínka, Chromý), Znojmo - Hrušovany 6:3 (Chromý 4x, Záděra, Pechal)
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies