Josef Hnaníček bude hrát v nové sezóně za Příbram

Josef Hnaníček bude hrát v nové sezóně za Příbram Z n o j m o - S další ztrátou musí počítat pro novou sezónu nový trenér našeho klubu Oldřich Machala. Po čtyřech letech už nebude znojemský dres oblékat Josef Hnaníček, který zde byl po celou dobu na hostování ze Slavičína. Nyní jeho kroky zamířily do Příbrami. Takže i v příští sezóně bude hrát nejvyšší českou fotbalovou soutěž. My mu samozřejmě držíme palce a přejeme hodně úspěchů a štěstí!

 
 
 

Josef Hnaníček přišel do Znojma v roce 2010 na hostování ze Slavičína. Kontakt s našim klubem měl již dříve. Slavičín byl totiž soupeřem našeho týmu v MSFL a výkony Hnaníčka neunikly Michalu Sobotovi, který ho přivedl právě sem. Hráč platil po celou dobu zdejšího působení jako velký univerzál a krom brankářského postu se objevil na všech pozicích. Nejčastěji však na středním, či defenzivním záložníkovi.

Změna přišla v sezóně 2013/13, kdy ho při odchodu Muamera Avdiče do Zbrojovky Brno přesunul trenér Kalvoda na stopera k Todoru Yonovovi a až na výjimky už se zde rodák ze Štítně usadil. Se spoluhráči vybojoval postup do Gambrinus ligy a i on se tak dočkal v utkání proti Dukle Praha svého debutu v nejvyšší české fotbalové soutěži. Pokud pak nebyl v základní sestavě Todor Yonov, přebral dokonce kapitánskou pásku.

K jeho vrcholným momentům ve Znojmě jistě patří pohárový gól do sítě Sparty v sezóně 2011/12 před pěti tisíci domácími fanoušky a také premiérový gól v první lize do sítě Baníku Ostrava. Celkově nastřílel ve Znojmě v mistrovských zápasech 6 gólů (2 ve FNL, 1 v Gambrinus lize a 2 v domácím poháru).

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin