Jednání představitelů klubu s vedením města

Jednání představitelů klubu s vedením města Z N O J M O - V těchto dnech proběhlo jednání vedení našeho klubu s představiteli města Znojma.

 
 
 

Schůzky se za město Znojmo zúčastnili místostarosta Mgr. Karel Podzimek doplněný tiskovou mluvčí Ing. Zuzanou Pastrňákovou. Za klub byl schůzce přítomen samozřejmě majitel Jiří Tunka, člen vedení Pavel Lukeš a rovněž byl představen nový trenér A-mužstva Milan Volf.

Náš klub přinesl potřebné dokumenty od Fotbalové asociace České republiky a město se vyjádřilo, že i nadále chce podporovat fotbal ve Znojmě. Navíc se ještě plánuje další setkání obou stran týkající se mládeže a to ke konci roku 2019. Jednání probíhalo v přátelské atmosféře.

Pan místostarosta Podzimek přislíbil, že se svolá mimořádné zasedání zastupitelstva města Znojma, na kterém bude projednávána dotace města vůči klubu a že s výsledky schůzky zastupitele jako zastupující statutární zástupce města bude seznamovat. Pan starosta Jan Grois, MBA je v současné době na dovolené, ale vše s ním bude samozřejmě předem konzultováno. Klub tímto děkuje městu Znojmu a jeho zástupcům za vstřícnost nejen při jednání, ale i za přislíbenou další podporu.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin