FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Je to venku a oficiálně - Josef Hnaníček se vrací do Znojma a podepisuje smlouvu!

Je to venku a oficiálně - Josef Hnaníček se vrací do Znojma a podepisuje smlouvu! Z N O J M O - To, o čem se už začalo mluvit a psát, a co se začalo zřetelněji rýsovat v poslední době, se právě dnes stalo skutečností! Do kádru A-mužstva se po osmi letech vrací Josef Hnaníček! Vítej, Pepi, ve Znojmě!

 
 
 

Je to ostatně trochu nošení dříví do lesa - vítat Josefa ve Znojmě, jednak proto, že už v našem dresu hrál (naposledy v sezoně 2013/14, kdy jsme hráli zatím historicky jedinou sezonu v nejvyšší soutěži), ale především proto, že bydlí v našem krásném okrese a je už dávno se svou rodinou v srdci Znojmákem! Co je zároveň ale opravdu nové, že k nám do našeho modrobílého dresu poprvé přestupuje, neboť když v předchozí čtyřletce u nás pobýval, bylo to neustále prodlužované hostování z FC TVD Slavičín!

Samozřejmě jeho příchod vzbuzuje velké naděje jak u spoluhráčů či realizačního týmu ale i široké fanouškovské obce. A to nejen proto, že má zkušenosti z nejvyšší soutěže v našem dresu, ale pak i další nasbírané hráčské zkušenosti z 1.FK Příbram, FC Fastav Zlín či Slezského FC Opava. Celkem v nejvyšší soutěži odehrál podle dostupných zdrojů 178 zápasů, vstřelil v nich 10 branek, dostal 31 žlutých a 2 červené karty. Rozhovor s Josefem Hnaníčkem po zápase, kdy jednu z těch dvou červených v nejvyšší soutěži dostal jsme přinesli zde:

Josef Hnaníček začínal svou fotbalovou dráhu na Zlínsku, např. FC TVD Slavičín. Z něj k nám přišel a nastoupil do jarní části (stejně jako teď) sezony 2010/2011, kdy jsme se po postupu z MSFL po dlouhé době začali působit v 2.lize. Podzim se nám jak nováčkovi až tolik nepovedl - jen 3 výhry a 3 remízy z 15 zápasů. Hned v prvním zápase jara byl už v základní sestavě a podílel se rovněž na domácí výhře 2:1 nad AC Sparta Praha fotbal B, tehdy ještě na postu v záloze. Celkem v našem dresu v 1. a 2.lize se objevil v sestavě v 91 zápasech, vstřelil 3 branky, dostal 16 žlutých a 3 červené karty. Při absenci Todora Yonova v sestavě přebíral kapitánskou pásku, na níž bude asi navazovat i na jaře možná spolu Tomášem Oklešťkem. Ale to asi není to nejdůležitější.

Josef hrával s dvacítkou na dresu, kterou má aktuálně v našem kádru Youssouf Soubafolo Traore, tak se nechme překvapit, zda naše nová posila začne se stejným číslem či si vezme jiné, nové, když se u nás takto nově po několika letech objevuje a my jsme tomu rádi. Ještě jednou, vítej!

Jen pro zajímavost - Josef Hnaníček studuje rovněž na trenéra a poprvé po dlouhé době by se v našem dresu mohl objevit v nejbližším přípravném duelu, kdy v Pohořelicích hrajeme v sobotu 22.1. od 13:00 proti druholigové slovenské Skalici. Vyrazíte se podívat?

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies