Jan Mudra přestupuje do Slovanu Liberec

Jan Mudra přestupuje do Slovanu Liberec Další hráč, o kterého byl po sympatické sezóně Znojma v Gambrinus lize velký zájem, byl Jan Mudra. Není tedy překvapením, že po něm sáhl Slovan Liberec. Krajní obránce, který v uplynulém ročníku první ligy nechyběl ani minuty, se tak bude stěhovat z jihu na sever, kde podepsal smlouvu na dva roky s opcí. I Janovi pochopitelně přejeme hodně štěstí a ať je stejně vytížený jako ve Znojmě.

 
 
 

Začátky Jana Mudry byly spojené s plzeňským fotbalem, vždyť si například v mládežnických týmech Viktorie zahrál s Vladimírem Daridou. Do prvního celku se ale nikdy neprosadil, a tak zamířil v roce 2011 do Znojma. Nejprve na hostování, které se posléze změnilo i v přestup.

Talentovaný hráč začínal jako záložník, ve Znojmě se ale přesunul podle potřeby na oba kraje obrany. Zde perfektně skloubil své útočné dovednosti s těmi obrannými. V Gambrinus lize byl jedním ze čtyř hráčů z pole, kteří odehráli všechny minuty, co je samozřejmě obdivuhodný počin. Jen toho kýženého a vysněného gólu v první lize se zatím nedočkal. Věříme, že v Liberci to nebude dlouho trvat, Jan se trefí a bude stejnou oporou jako ve Znojmě.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin