Informace o kádru: V prvním týmu se nachází dvaadvacet hráčů

Z N O J M O - Velký průvan se odehrál v našem prvním týmu. Tři týdny před startem MSFL v kádru zůstali pouze tři hráči z jara 2019, další čtyři se vrátili z hostování. Téměř polovina týmu se aktuálně skládá z loňského dorostu.

 
 
 

Z výběru U-19 se s áčkem připravují brankář Adam Polepil a hráči do pole Patrik Pacula, Radim Pohanka, Robert Kaššai, Milan Stix, Tomáš Sivera, Daniel Kochan, Milan Dolejší a Radek Ševčík.

Mladé jádro doplňují zkušenější fotbalisté, kteří loni byli u sestupu do třetí nejvyšší soutěže - Jiří Koukal, Muamer Avdič a Nicolas Hlůže. K nim se připojili hráči z hostování - František Malár, Milan Moravec, Vojtěch Švarc a Patrik Martínek.

Od samého úvodu přípravy je s týmem Filip Krula, nově se ve znojemské kabině ocitli také Filip Jícha, Štěpán Kolařík, Michal Garčic a Oleh Kvych. Na zkoušce je Artur Yanadu.

Podrobnější informace o nových posilách přineseme během dalších dní.

Aktuální kádr:

Brankáři: Jiří Koukal, Filip Jícha (přestup Kroměříž), Adam Polepil

Hráči do pole: Muamer Avdič, Nicolas Hlůže, František Malár, Milan Moravec, Vojtěch Švarc, Patrik Martínek, Štěpán Kolařík (Stockerau - Rakousko), Filip Krula (Miroslav), Patrik Pacula, Radim Pohanka, Robert Kaššai, Milan Stix, Tomáš Sivera, Daniel Kochan, Milan Dolejší, Radek Ševčík, Oleh Kvych, Artur Yanadu (zkouška)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin