SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

I o fotbalový domov je třeba pečovat, mládežničtí trenéři to dobře ví

I o fotbalový domov je třeba pečovat, mládežničtí trenéři to dobře ví Z n o j m o - Domácí stadion je pro trenéry, hráče a realizační tým bez nadsázky druhým domovem. Mít vhodné zázemí pro svoji milovanou činnost není samozřejmostí a jsme si toho samozřejmě vědomi. Mládežničtí trenéři se tak rozhodli ve čtvrtek 23. června přiložit ruku k dílu a společně o něco zkrášlit náš fotbalový stánek - Čafku.

 
 
 

Modrá a bílá šla v horký červnový čtvrtek na dračku. Aby také ne, klubové barvy by měly na domácím stadionu vždy dominovat. Zábradlí kolem hřiště už bylo svým zbarvením značně vybledlé, o obou brankových konstrukcích to platilo dvojnásob. Až se v nadsázce nabízelo srovnání, proč se nestřílelo více gólů, branky zkrátka nebyly pořádně vidět, to pak mají útočníci těžké. Jedním z úkolů, který si vzala trenérské parta za své, tak bylo, že zmíněné věci dostaly nový nátěr. A šlo jim to od ruky, při práci se samozřejmě vedly, krom jiných, i fotbalové debaty. Mimo kvalitních natěračských prací se uklízely také vnitřní prostory a kabiny, které na malou chvíli odvyknou fotbalovému ryku.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies