I historické město může žít sportem! Městský stadion v jedinečném videu!

I historické město může žít sportem! Městský stadion v jedinečném videu! Z n o j m o - Městský stadion v Horním parku prošel v roce 2014 rozsáhlou rekonstrukcí a od roku 2015 se může pyšnit i unikátním umělým osvětlením. Jeho instalaci měla na starosti firma ABATEC, který při této příležitosti, vytvořila nádherné reklamní video. V něm se mimo jiné můžete i podrobněji podívat na fungování sklápěcího systému. Do role herců se pasovali i naši hráči, konkrétně Rostislav Šamánek, Dan Odehnal, Pavel Lapeš a Roman Hříbek. Vy se nyní na unikátní video, při kterém byl použit i dron, můžete podívat. Můžeme prozradit, že to opravdu stojí za to!

 
 
 
O FIRMĚ ABATEC
Firma ABATEC je významným hráčem na poli osvětlení sportovišť, stadionů, hřišť, parkovišť, železničních nástupišť a jiných venkovních ploch. Specialitou firmy jsou sklápěcí stožáry, dále pak osvětlovací stožáry, dodávka, montáž, měření a údržba, až po servis.

WWW.ABATEC.CZ

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin