Hráči na hostování: Malár patří do základu Vyškova, Krčík dělá kapitána

Hráči na hostování: Malár patří do základu Vyškova, Krčík dělá kapitána Z N O J M O - Znojemský kádr pro jarní část Fortuna:Národní ligy disponuje devatenácti jmény. Další fotbalisté patřící našemu klubu byli posláni na hostování, kde by měli nabrat potřebné zkušenosti do další části kariéry. Mezi ně patří také František Malár, nebo Milan Moravec, kteří se rozehrávají v MSFL. Zde je jejich dosavadní krátký souhrn.

Vlastimil Veselý (FC Vysočina Jihlava)
Během poloviny ledna se na půlroční hostování vydal Vlastimil Veselý, který v současné době působí ve druhém týmu Fortuna:Národní ligy FC Vysočině Jihlava. Veselý úvodní dvě utkání jara proseděl na lavičce náhradníků, příležitost dostal ve třetím utkání, v němž proti FK Baníku Sokolov udržel čisté konto. Veselý k němu přispěl výrazným počinem, v sedmašedesáté minutě skvělým zákrokem vychytal Stanislava Vávru.

František Malár (MFK Vyškov)
Dvacetiletý stoper zatím nastoupil do obou utkání Vyškova. Aktuálně šestý tým MSFL nejprve doma přehrál SK Spartak Hulín 3:0, následně remízoval na půdě první SK Líšně 1:1. V prvním duelu Malár na sebe upozornil nebezpečnou hlavičkou po rohovém kopu, branka však z toho nepadla. Ve druhém zápase po čtyřiašedesáti minutách obdržel žlutou kartu.

Milan Moravec (SK Hanácká Slavia Kroměříž)
Mladý záložník, který na podzim působil v divizním celku FSC Stará Říše o.s,., za Kroměříž odehrál čtrnáct minut. V úvodním zápase před vlastními fanoušky se Moravec ještě nepředstavil, aktuálně třetí tým MSFL padl s MFK Frýdkem - Místkem 0:1. Uplynulou sobotu si znojemský odchovanec zahrál na trávníku ČSK Uherského Brodu, za necelou čtvrt hodinku se však po boku bývalých hráčů našeho klubu Tomáše Oklešťka a Lukáše Motala výrazněji neprosadil.

Jakub Konvalina (TJ Sokol Tasovice)
Dvaadvacetiletý brankář se v jarní části chytal v obou zápasech Tasovic. V polovině března přispěl k výhře svého týmu nad MSK Břeclaví 4:0, druhou nulu přidal v sobotu v Havlíčkově Brodě, kde minimálně dvěma skvělými zásahy pomohl k vítězství 3:0.

Petr Kirschner (TJ Sokol Tasovice)
U zisku šesti bodů tasovických borců byl také Petr Kirschner. Uplynulý pátek třiadvacetiletý fotbalista odehrál oba zápasy v základní sestavě, přičemž na trávníku zůstal vždy až do konce střetnutí. Gólově se mu dosud prosadit nepodařilo.

Patrik Martinek (TJ Sokol Lanžhot)
Ve stejné divizi působí také Patrik Martinek. Mladý fotbalista, jenž podzim strávil na hostování v Břeclavi, během jara zatím nastoupil na deset minut. Ani on však nedokázal zabránit prohře Lanžhotu 1:3 na půdě FK Blanska. Za suverénní výběr Divize D v sobotním zápase hráli také ex Znojmáci Radek Buchta, Dominik Urbančok (střelec druhého gólu), David Štrombach a Michal Ordoš, který se prosadil rovněž ve druhém soutěžním utkání.

Vojtěch Švarc (FSC Stará Říše)
Vojtěch Švarc ani v jednom ze dvou klání divize D nebyl na lavičce.

Adam Krčík (FC Baník Prievidza)
Předminulou sobotu Adam Krčík oslavil třiadvacáté narozeniny a to na rodném Slovensku. Zde působí na hostování ve čtvrté nejvyšší soutěži, v níž během jara nastoupil ke dvěma duelům. A v obou případech to bylo v roli kapitána. V úvodním střetnutí proti OK Častkovicím (0:1) si mohl připsat asistenci, po centru do vápna však jeho spoluhráči nedokázali poslat míč do sítě. Při domácí premiéře pomohl týmu k výhře nad výběrem OFK Stavoprac Trebatice 4:1.