FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Hráč z Pobřeží slonoviny Youssouf Soubafolo Traore

Z N O J M O - I v období pandemie se myslelo na posílení kádru. Představujeme vám jednu z nových posil, kterou mohli diváci vidět i v domácím zápase proti Hodonínu (vstřelil i branku), kdy se příznivcům líbil.

 
 
 

Hráč známého příjmení pochází z Pobřeží slonoviny a mimochodem ve čtvrtek oslavil 24.narozeniny. Hrál naposledy v aktuálně druholigovém litevském klubu FK Minija a v osmi zápasech dal 10 branek. Ostatně v Litvě hrál dva roky, podobně jako náš další hráč Joao Silva. Nevelký hráč má silnou levačku, tak věříme, že jej uvidíme dávat v našem dresu hodně gólů a přejeme mu, aby se mu u nás líbilo.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin