SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Hlavním partnerem 1. SC Znojmo - mládež se stává Nevoga

Hlavním partnerem 1. SC Znojmo - mládež se stává Nevoga Z n o j m o - Jak se říká, dobrých zpráv není nikdy dost. S radostí vám můžeme oznámit, že hlavním partnerem mládeže 1. SC Znojmo se stává společnost Nevoga! Dohodu stvrdili 11. srpna přímo na fotbalovém stadionu Čafka předseda 1. SC Znojmo - mládež Jindřich Růžička a prokurista společnosti Nevoga Petr Pokorný.

 
 
 

Od letošního ročníku se Nevoga stává hlavním partnerem fotbalistů 1.SC Znojmo – mládež. Klub sdružuje přes 200 aktivních hráčů všech věkových kategorií. „Jsme zastáncem sportování dětí, a tak jsme se rozhodli kromě hokeje podpořit také další sport, a to fotbal. Stali jsme se proto partnerem 1. SC Znojmo – mládež, mládežnického klubu s nejpočetnější základnou mládežnickou na okrese. Věříme, že i s naším přispěním dojde ke zkvalitnění podmínek pro sportování dětí a mládeže,“ vysvětluje Petr Pokorný, prokurista společnosti.

1.SC Znojmo – mládež vede fotbalisty od malých prťat, minipřípravky, přes dorostence až po U19. Ve všech kategoriích hrají, co se soutěží týče, hodně vysoko, někde dokonce nejvyšší soutěž. „Jedním z našich dlouhodobých plánů je rozvíjet fotbalové hráče od samého dětství a umožnit jim i v dorosteneckém věku trénovat a hrát na té nejvyšší možné úrovni. Chceme rozšířit realizační tým, a to hlavně u těch nejmenších, chceme mít kvalitní a proškolené trenéry a zkvalitnit tréninkové možnosti. Cílíme i na ty nejmenší, v září plánujeme uspořádat náborovou kampaň pro děti ročníků 2016, 2017 a 2018,“ odtajňuje plány předseda 1. SC Znojmo – mládež Jindřich Růžička.

Právě podpora sportujících dětí je pro Nevogu prioritní, a i na to již existuje konkrétní plán. „Rádi bychom stejně jako v případě hokeje založili tradici speciálního Nevoga turnaje pro kategorii mladší přípravky. Sport má dětem přinášet nadšení a radost, a o tom přesně takové turnaje jsou,“ doplňuje Pokorný.

„Za celou mládež jsem velmi rád, že se nám podařilo zajistit silného a stabilního partnera, jakým firma Nevoga zcela bezpochyby je. Peníze, které ze vzájemné spolupráce obdržíme nám pomohou rychleji zrealizovat naše plány celkového rozvoje 1.SC Znojmo – mládež. Za podporu děkuji celému vedení firmy Nevoga a zejména pak Petrovi Pokornému, u něhož si cením přímého a korektního jednání. Vítáme Vás v týmu 1. SC Znojmo – mládež,“ uzavírá Růžička.

O SPOLEČNOSTI NEVOGA

Nevoga je rodinnou firmou, kterou byla založená v roce 1958. Je evropským leadrem na trhu stavebnictví v odvětví výroby a vývoje příslušenství do bednění. Pobočku má Nevoga krom Německa, Rakouska a Polska právě také ve Znojmě. Kde vyrábí už od roku 1991. V roce 2021 zde otevřela nový topmoderní výrobní závod až pro 600 zaměstnanců.

Nevoga má k fotbalu blíže, než by se zdálo, její výrobky totiž najdete na světových fotbalových a multifunkčních stadionech (Manchester City, Benfica, Lisabon, Mercedes-Benz-Arena Berlin). Dále pak v dopravních stavbách, mostech, či metru. Krom naší mládeže Nevoga podporuje i hokejové Orly Znojmo a je podporovatelem sportovních akcí, jako jsou Nevoga Cup, Lahofer Cup, Kaskáda Race, Kolo pro život a dalších. Angažuje se i v kulturním a společenském životě.

Nevoga se zaměřuje také na spolupráci se školami, jejímž cílem je pomoci vrátit řemeslům a učebním oborům celospolečenskou prestiž. Partnerskými školami Nevogy jsou Uhlárka (Střední škola technická Znojmo) a Střední odborná škola na Dvořákově ulici ve Znojmě.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies