SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Fotbal je zábava! Přijď si to zkusit na úterní Fotbalové odpoledne

Fotbal je zábava! Přijď si to zkusit na úterní Fotbalové odpoledne Z n o j m o - Fotbal je zábava, to je jasná věc. Nevěříš? Tak si to přijď v úterý 13. září vyzkoušet od 16:30 na Městský stadion v Horním parku ve Znojmě. Pořádáme tu totiž pod záštitou místostarosty města Znojma Karla Podzimka Fotbalové odpoledne s ukázkou tréninku našich přípravkových kategorií spojenou s náborem do našeho klubu. Samozřejmě bude i možnost zkusit si kopnout do míče, to vše pod dohledem našich fantastických trenérů a věřme, že i přívětivého počasí.

 
 
 
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies