Fanoušci se mají na co těšit, láká Todor Yonov na svoji rozlučku

Fanoušci se mají na co těšit, láká Todor Yonov na svoji rozlučku Z n o j m o - Pavel Kuka, Vlastimil Hrubý, Milan Pacanda, Tomáš Řepka a mnoho dalších skvělých fotbalistů bude k vidění 7. června na Městském stadionu. Hlavní postavou však ale bude bezesporu Todor Yonov. Ten se exhibičním charitativně benefičním utkání rozloučí se znojemským dresem. Fanoušci se mohou těšit na prvotřídní fotbalovou zábavu a navíc mohou pomoci i dobré věci. Výtěžek z utkání totiž Todor věnuje Dětskému oddělení Znojemské nemocnice.

 
 
 

Todore, krom své osoby pochopitelně, na co by si fanoušky nalákal?
Těšit se mohou na mnoho fotbalových hvězd. Chtěl bych pozvat celou fotbalovou veřejnost ve Znojmě a okolí, aby se přišli podívat například na Tomáše Řepku, Marka Heinze a spoustu dalších zajímavých jmen a zároveň také vedle fotbalové zábavy přispěli na dobrou věc. Myslím, že takový zápas se zde ještě nekonal. Devadesát minut plných hvězd českého a světového fotbalu. Myslím, že to bude parádní den a krásný zážitek pro všechny.

Ve výběru hráčů máš hlavní slovo?
Rozhodl jsme se, že chci akci organizovat s Karlem Hodákem. S ním vše probírám, ale ve výběru hráčů mám slovo.

Jedno takové velké lákadlo budou pro fanoušky určitě i souboje s Tomášem Řepkou?
Každopádně. Já jsem si to představoval tak, že ještě když jsem hrával za Znojmo, tak se střetneme. Tajně jsem doufal, že si proti němu zahraji. Hráli jsme se Spartou pohár a v té době tam ještě Tomáš hrál, bohužel ale nakonec nenastoupil. Jak jsem zmiňoval, vždy jsem doufal, že si alespoň jeden zápas proti němu a s ním zahraji. Takže jeden poločas budeme proti hrát proti sobě a druhý určitě v jednom týmu. Fanoušci se mají na co těšit.

Utržené peníze půjde Dětskému oddělení Znojemské nemocnice

Zápas bude pojatý jako charitativně benefiční, kde se zrodila myšlenka věnovat utržené peníze dětem?
Měl jsem to v hlavě už déle a jsem také stoprocentně rozhodnutý, co s penězi udělám. Vše, co se týče sponzorského přijmu, vstupného a dalších věcí, půjde Dětskému oddělení Znojemské nemocnice.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin