FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Dvě výhry U19 v přípravě

Z N O J M O - O dvou vítězstvích v přípravě našeho nejstaršího dorostu informoval trenér F.Havlík:

 
 
 

Sparta Brno U19 – 1. SC Znojmo 1:3 (0:2)

Branky: Špalek Jáchym, Navrátil, Železný

Blížkovice (muži „A“) – 1. SC Znojmo 1:5 (0:2)

Branky: Špalek Jáchym 2, Vocílka 2, Navrátil

Obě utkání sloužila především k vyzkoušení si systému hry na 3 stopery a se třemi útočníky, abychom byli schopni v mistrovských utkáních zareagovat na nepříznivý vývoj a dokázali změnit naši hru. Z hlediska systémového snesl přísné měřítko především 1. poločas úvodního utkání, kde se hráči pohybovali ve správných prostorech, měli hodně pohybu a výbornou organizaci hry.

Ve druhém utkání jsme byli především v úvodních 20 minutách hodně zalezlí – v obranné fázi jsme byli moc hluboko, krajní hráči se pohybovali ve špatných prostorech, kdy měli málo pohybu a nepomáhali s napadáním na ose hřiště, stopeři vystupovali pozdě a neagresivně – ve středu hřiště jsme tak hráli v podčíslení, za což by nás kvalitnější soupeř potrestal. Trápí nás také předfinální fáze a koncovka – zbrklost v předfinální fázi, nekvalita a nedůraz v koncovce. V těžkých zápasech v lize si prostě nebudeme moci dovolit zahodit tolik příležitostí ke skórování!!!

V dalším týdnu nás čekají utkání s velmi kvalitními soupeři, kdy především středeční utkání se Zbrojovkou Brno nám ukáže naše možnosti a to, jak na tom opravdu jsme.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies