SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Dvě výhry U19 v přípravě

Z N O J M O - O dvou vítězstvích v přípravě našeho nejstaršího dorostu informoval trenér F.Havlík:

 
 
 

Sparta Brno U19 – 1. SC Znojmo 1:3 (0:2)

Branky: Špalek Jáchym, Navrátil, Železný

Blížkovice (muži „A“) – 1. SC Znojmo 1:5 (0:2)

Branky: Špalek Jáchym 2, Vocílka 2, Navrátil

Obě utkání sloužila především k vyzkoušení si systému hry na 3 stopery a se třemi útočníky, abychom byli schopni v mistrovských utkáních zareagovat na nepříznivý vývoj a dokázali změnit naši hru. Z hlediska systémového snesl přísné měřítko především 1. poločas úvodního utkání, kde se hráči pohybovali ve správných prostorech, měli hodně pohybu a výbornou organizaci hry.

Ve druhém utkání jsme byli především v úvodních 20 minutách hodně zalezlí – v obranné fázi jsme byli moc hluboko, krajní hráči se pohybovali ve špatných prostorech, kdy měli málo pohybu a nepomáhali s napadáním na ose hřiště, stopeři vystupovali pozdě a neagresivně – ve středu hřiště jsme tak hráli v podčíslení, za což by nás kvalitnější soupeř potrestal. Trápí nás také předfinální fáze a koncovka – zbrklost v předfinální fázi, nekvalita a nedůraz v koncovce. V těžkých zápasech v lize si prostě nebudeme moci dovolit zahodit tolik příležitostí ke skórování!!!

V dalším týdnu nás čekají utkání s velmi kvalitními soupeři, kdy především středeční utkání se Zbrojovkou Brno nám ukáže naše možnosti a to, jak na tom opravdu jsme.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies