SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Duo Konvalina, Cihlář trenéry měsíce září, hráčem brankář Matěj Čížek

Duo Konvalina, Cihlář trenéry měsíce září, hráčem brankář Matěj Čížek Z n oj m o - V tomto článku se ještě ohlednéme za měsícem září, který byl pro naše týmy v mnohém úspěšný. V ocenění za devátý měsíc roku ale pochopitelně nemůžeme vybrat všechny. Mezi trenéry jsme vybrali duo koučů U9 Jakuba Konvalinu a Tomáše Cihláře, mezi hráči pak brankáře U12 Matěje Čížka.

 
 
 

Hráč měsíce září 2022 - Matěj Čížek

Brankář Matěj Čížek patří mezi velké opory U12, což názorně prokázal v měsíci září. Kapitán dvanáctky v druhém předkole Planeo Cupu neinkasoval ani jednou a notnou měrou tak přispěl k prvenství a postupu. Vedlo se mu i v lize, můžeme například připomenout dvě čistá konta - proti Prostějovu a Vyškovu. Nemáme sice křišťálovou kouli, ale Matějovi věštíme velkou budoucnost.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

Trenéři měsíce září 2022 - Jakub Konvalina, Tomáš CihlářDuo trenérů naší U9 asi příliš představovat nemusíme. Znojemští odchovanci a bývalí hráči áčka Jakub Konvalina a Tomáš Cihlář společně vedou přípravkový tým U9. V září se dařilo hned několika našich celků, nakonec jsme ale vybrali právě devítku. Ta si vedla skvěle především na dvou turnajích Planeo Cupu. V prvním předkole skončila druhá, v tom druhém dokonce první. Skvělé výkony pak kluci pod taktovkou koučů předváděli i na Krajské soutěži mladších přípravek.

 
 
 
 

Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies