FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Důležité info před dnešním duelem reprezentace!

Důležité info před dnešním duelem reprezentace! Z N O J M O - Upozorňujeme návštěvníky dnešního zápasu fotbalové reprezentace proti Norsku, že je nutné dodržovat všechna bezpečnostní opatření týkající vládních nařízení proti šíření nemoci Covid-19.

 
 
 

Covidová opatření U vstupu je nutné se prokázat certifikátem o očkování, negativním testem (PCR test maximálně 72 hodin starý, antigenní test 24 hodin starý, případně certifikátem o prodělané nemoci (maximálně 180 dnů starým), a to podle údaje na vstupence. Žádáme všechny fanoušky o používání respirátorů ve všech prostorách stadionu.

Nebezpečné předměty nechte doma U vstupu na stadion budou probíhat zevrubné bezpečnostní prohlídky. Prosíme návštěvníky, aby respektovali návštěvní řád stadionu. Je zakázáno vnášet na stadion předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost. Zejména se jedná o zbraně, větší batohy nebo tašky, pyrotechniku, láhve nebo plechovky, laserová ukazovátka, fotoaparáty a podobně.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies