FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Dorost změřil síly s divizními Tasovicemi

Z N O J M O - Náš klubový web samozřejmě rád tlumočí fanouškům i zprávy našich mládežnických trenérů o zápasech jejich celků. Tentokrát nám více o duelu pověděl trenér Fr.Havlík:

 
 
 

Výborná zkušenost pro naše mladé hráče v utkání s kvalitním divizním týmem. Zvláště první poločas se hrál ve velmi dobrém tempu, pak již bylo znát, že hráčům chybí zápasová kondice. Mrzí mě první dva inkasované góly – při tom prvním měl náš hráč špatné postavení vůči střelci domácího týmu. Druhý je systémová chyba, kdy nemůžeme hrát do šířky, když nás soupeř vysoko presuje – tam musíme situace řešit přihrávkou do kolma nebo dlouhým míčem. Jinak jsme ale spokojeni – vítězství domácího týmu bylo zasloužené – byli jsme ale důstojným soupeřem a hráči se nemají za co stydět.

Potřebujeme pracovat – herní kondice, řešení herních situací, osobní souboje, práce s prostorem – to jsou věci, které individuálním tréninkem nemůžeme nahradit.

Branky: Kohoutek 2

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin