FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Doma to opět cinklo, U9 vybojovala na domácím Litobal Cupu bronzové medaile

Doma to opět cinklo, U9 vybojovala na domácím Litobal Cupu bronzové medaile Z n o j m o - Únor a březen je ve znamení tří domácích přípravkových halových turnajů. V tom prvním brala naše U10 zlato a ani na Litobal Cupu U9 jsme nezůstali s prázdnou, svěřenci trenéra Jakuba Konvaliny se mohli těšit z bronzových medailí.

 
 
 

Litobal Cup měl velmi zajímavé obsazení. V čele zvučných týmů byl Baník Ostrava, do Znojma pak přijaly pozvání i manšafty HFK Olomouc, Břeclavi, Hustopečí a Líšně. Základní skupina se hrála systémem každý s každým, první dva týmy postoupily do finále, třetí a čtvrtý tým do boje o třetí místo a zbylé celky do duelu o umístění. Už klání v základní skupině ukázaly, že to bude doslova boj o každý bod a gól. O první příčky se praly hned čtyři týmy - Znojmo, Baník, Líšeň a HFK Olomouc. Zápletku musely rozhodnout až poslední zápasy. V nich si Baník zajistil jistotu finále a o druhou vstupenku si to napřímo rozdala Holice s našimi kluky. Znojemské barvy byly v obtížnější situaci, potřebovaly vyhrát, soupeři stačila remíza. Ještě pár minut před koncem to vypadalo skvěle, vedli jsme 4:1, ale i fotbal dokáže být vrtkavý. Holice v posledních vteřinách zápasu otočila skóre, ovládla tím základní skupinu a propukla v obrovskou euforii. Na našich klucích bylo viditelné zklamání. Byl tu však ještě boj o bronzové medaile, v kterém jsme si proti Líšni vše vynahradili.

Finálový souboj, který se hrál oproti základním skupinám stejně jako zápas o třetí místo na dva poločasy, nabídl obrovské drama. Baník sice tahal po celý zápas za kratší konec provazu, v závěru se mu však povedlo proti HFK Olomouc srovnat a poslat duel do pokutových kopů. V této loterii nakonec byli Ostravští úspěšnější a mohli se radovat z celkového triumfu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍ SKUPINA: Znojmo - Břeclav 15:0, Znojmo - Baník Ostrava 2:2, Znojmo - Hustopeče 5:2, Znojmo - Líšeň 4:4, Znojmo - HFK Olomouc 4:5, Břeclav - Baník Ostrava 2:9, Břeclav - HFK Olomouc 3:5, Břeclav - Hustopeče 0:7, Břeclav - Líšeň 3:7, Baník Ostrava - HFK Olomouc 4:4, Baník Ostrava - Hustopeče 6:2, Baník Ostrava - Líšeň 5:4, HFK Olomouc - Hustopeče 5:2, HFK Olomouc - Líšeň 4:2, Hustopeče - Líšeň 2:5.

POŘADÍ ZÁKLADNÍ SKUPINA: 1. HFK Olomouc 13. bodů (23:14), 2. Baník Ostrava 11 bodů (26:14), 3. 1.SC Znojmo 8 bodů (30:13), 4. Líšeň 7 bodů (17:18), 5. Hustopeče 3 body (15:21), 6. Břeclav 0 bodů (8:43).

O 3. MÍSTO: Znojmo - Líšeň 6:1
FINÁLE: Baník Ostrava - HFK Olomouc 5:4 po pk.

SESTAVA ZNOJMA: Heger - Fiala, Kříž, Záděra, Krejčí, Hanzal, Burdel, Šuba. Trenér: Jakub Konvalina.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies