FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekSK Kvítkovice, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Do nové sezóny s novými dresy, mládež bude oblékat Macron

Do nové sezóny s novými dresy, mládež bude oblékat Macron Z n o j m o - 1. SC Znojmo mládež získal do svých řad cenného partnera. Nově nás totiž bude oblékat sportovní firma Macron. Celá mládež tak dostane postupně jednotný brand. Nové domácí dresy si samozřejmě žádají náležité představení, o to se postarali naši mladší žáci.

 
 
 

Nové domácí dresy mládeže značky Macron se samozřejmě drží klubových barev - tedy modré. Základní modré barvě dává šmrnc také podélný vzorek. Znak mládeže a logo značky Macron je vyvedeno po vzoru klubových barev bíle. Zadní straně tradičně dominuje číslo, které má velmi neotřelý design. Nemůže chybět logo města Znojmo v jeho barvách, jakožto našeho největšího podporovatele a nad číslem je v bílé barvě vyvedeno logo našeho hlavního partnera - firmy Nevoga. Na pravém rukávu je pak označení našich jednotlivých týmů. Trenýrky jsou celé modré, na právě straně je číslo, na druhé straně logo Macron a opět označení kategorie. Krom dresů dorazily na Čafku i trika, kraťasy a teplákové soupravy pro hráče a realizační tým. A také tréninkové míče Macron. Štulpny jsou také modré. Dá se tedy říct, že budeme takový modrý balet.

O FIRMĚ MACRON

Italská firma Macron je oděvní značka, jejímž hlavním segmentem je fotbalová výbava. Jeho dresy obléká Sporting Lisabon, Bruggy, Nice či Lazio Řím. V Česku je partnerem Viktorie Plzeň. Jsme rádi, že tak významného partnera můžeme přivítat i v naší rodině.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies