SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Devítka stříbrná na turnaji v Blansku, klukům se střelecky dařilo

Devítka stříbrná na turnaji v Blansku, klukům se střelecky dařilo Z n o j m o - Stříbro si dovezli naši fotbalisté kategorie U9 z víkendového turnaje v Blansku. Svěřencům trenérů Jakuba Konvaliny a Tomáše Cihláře se s výjimkou jediného zápasu střelecky velmi dařilo. Kluci vyhráli čtyři z pěti utkání, když podlehli pouze celkovému vítězi z Medlánek, jinak to byl na hřišti ofenzivní koncert.

 
 
 

VÝSLEDKY: Znojmo - Boskovice 7:2 (Grillowitzer 3, Koukal 2, Záděra, Zdražil), Znojmo - Svratka Brno 5:1 (Záděra 2, Hanzal, Koukal, Cihlář), Znojmo - Kohoutovice 4:2 (Záděra 2, Nekula, Šuba), Znojmo - Medlánky 1:5 (Nekula), Znojmo - Blansko 6:2 (Grillowitzer 2, Hanzal, Nekula, Záděra, Šuba)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies