Další posilou Peter Gál-Andrezly

Další posilou Peter Gál-Andrezly Z n o j m o - V rozhovoru s trenérem Kalvodou jsme informovali, že náš klub stojí o slovenského záložníka Petera Gála-Andrezlyho. Ten byl mimo Znojmo i na testech v Baníku Ostrava. Nakonec se ovšem rozhodl právě pro náš klub. Ve večerních hodinách podepsal smlouvu a stal se po Anesi Haurdićovi druhou zimní posilou.

 
 
 

Peter Gál-Andrezly se narodil 3. května 1990 v Košicích. Zde také strávil svoji doposavadní fotbalovou kariéru. V roce 2009 na půl roku hostoval v anglickém klubu Middlesbrough FC! O angažmá se ucházel i v dalším anglickém klubu Charlton FC. Po návratu z Anglie dále pokračoval v Košicích, a to až do roku 2013/14. Se Znojmem byl Peter v kontaktu už v podzimní části této sezóny, kdy odehrál jeden zápas za juniorku a na začátku zimní přípravy se pak připojil ke znojemskému týmu. Šikovný slovenský záložník si připsal i tři starty za slovenskou reprezentaci do devatenácti let.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin