Číslo patnáct opět doma! Matúš Lacko bude hrát v 1.SC Znojmo!

Číslo patnáct opět doma! Matúš Lacko bude hrát v 1.SC Znojmo! Z n o j m o - To k čemu se schylovalo posledních pár dnů se stalo skutkem. Matúš Lacko podepsal s klubem smlouvu a po dvou letech je opět hráčem 1.SC! Zbývá již jen dořešit administrativní formality v podobě přestupu z Retzu. I v nové sezóně budete moci vídat třicetiletého slovenského záložníka s neodmyslitelnou patnáctkou na dresu.

 
 
 
MATÚŠ LACKO

V roce 2006 se zrodila velice příjemná a úspěšná spolupráce. Matúš Lacko zamířil ze Slovenska do 1.SC Znojmo FK a stal se neodmyslitelnou součástí záložní řady. Postupně s klubem ovládl MSFL i Fortuna národní ligu a mohl si tak zahrát nejvyšší českou fotbalovou soutěž. V sezóně 2014/15 navlékl kapitánskou pásku a završil tak úspěšné desetiletí ve Znojmě. Za 1.SC odehrál v druhé lize úcty hodných 97 zápasů a vstřelil šest branek, k tomu přidal i 27 prvoligových startů. Tyto starty rozmnožil v roce 2015 po přestupu do Zbrojovky Brno, kde za necelé dvě sezóny odehrál 39 ligových utkání. Jaro strávil v rakouském Retzu. (STŘEDNÍ ZÁLOŽNÍK, 173 CM, 30 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin