FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Chyby arbitrů v našich zápasech dle komise rozhodčích

Chyby arbitrů v našich zápasech dle komise rozhodčích Z N O J M O - Říká se, že ve fotbale padají branky po chybách. Pokud jsou to chyby hráčů, počítá se s tím. Ovšem přestože i rozhodčí jsou lidé (a všichni chybujeme), tak jejich chyby (zvláště pokud jsou kritické) mohou velmi často rozhodovat o dalším průběhu utkání a především bodovém zisku či ztrátě.

 
 
 

Komise rozhodčích ŘKM na svých pravidelných zasedáních našla hned ve čtyřech našich zápasech v MSFL tak výrazné chyby, které nás velmi pravděpodobně stály body, že jim byla pozastavena delegace na určitá období.

Rozhodně se nejedná o výmluvu na náš špatný bodový vstup do sezony, ale faktem je, že kdybychom bez těchto chyb sudích získali až 7 bodů z těchto 4 zápasů, byli bychom v tuto chvíli s 10 body, řekněme, v klidném středu tabulky.

Můžete se sami podívat zde, o jaké chyby se jednalo, projít si zmíněné zápasy, podívat se (pokud jsou k dispozici) i na videozáznamy ze zápasů a sami posoudit.

Žel všechno jsou to jen zpětně zjištěná pochybení, vinou kterých se žádný zápas už nepřehodnotí, góly neuznají, body nepřibudou, ale chtěli jsme naše fanoušky s tímto seznámit.

Věříme, že nám naši fandové zůstanou za všech okolností věrni a svou oddanost projeví i při návštěvě už třeba dalšího domácího zápasu proti Slovanu Rosice, který hrajeme v neděli 10.10. od 10:15!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies