SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Chyby arbitrů v našich zápasech dle komise rozhodčích

Chyby arbitrů v našich zápasech dle komise rozhodčích Z N O J M O - Říká se, že ve fotbale padají branky po chybách. Pokud jsou to chyby hráčů, počítá se s tím. Ovšem přestože i rozhodčí jsou lidé (a všichni chybujeme), tak jejich chyby (zvláště pokud jsou kritické) mohou velmi často rozhodovat o dalším průběhu utkání a především bodovém zisku či ztrátě.

 
 
 

Komise rozhodčích ŘKM na svých pravidelných zasedáních našla hned ve čtyřech našich zápasech v MSFL tak výrazné chyby, které nás velmi pravděpodobně stály body, že jim byla pozastavena delegace na určitá období.

Rozhodně se nejedná o výmluvu na náš špatný bodový vstup do sezony, ale faktem je, že kdybychom bez těchto chyb sudích získali až 7 bodů z těchto 4 zápasů, byli bychom v tuto chvíli s 10 body, řekněme, v klidném středu tabulky.

Můžete se sami podívat zde, o jaké chyby se jednalo, projít si zmíněné zápasy, podívat se (pokud jsou k dispozici) i na videozáznamy ze zápasů a sami posoudit.

Žel všechno jsou to jen zpětně zjištěná pochybení, vinou kterých se žádný zápas už nepřehodnotí, góly neuznají, body nepřibudou, ale chtěli jsme naše fanoušky s tímto seznámit.

Věříme, že nám naši fandové zůstanou za všech okolností věrni a svou oddanost projeví i při návštěvě už třeba dalšího domácího zápasu proti Slovanu Rosice, který hrajeme v neděli 10.10. od 10:15!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies