SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMěstský FK VítkoviceFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Bramboroví, a přesto nejlepší!

Bramboroví, a přesto nejlepší! Ž ď á r / Z n o j m o - Ve středu 6. dubna se ve Žďáru nad Sázavou konalo finále futsalové ligy základních škol. Fotbalisté 1. SC Znojmo - mládež reprezentující ZŠ Mládeže ve Znojmě, měli tu čest, se jej zúčastnit a navázali na úspěchy ZŠ mládeže v předchozích ročnících. Vždyť si také postup mezi čtyři nejlepší zaslouženě vybojovali. Kluci nakonec skončili těsně pod stupni vítězů, pro nás jsou ale jedničky.

 
 
 

Tým deváťáků ZŠ Mládeže se musel prokousat do finále přes okresní, krajské a divizní kola, což se mu úspěšně povedlo. Už postup mezi čtyři nejlepší je velkým úspěchem, vždyť si vezměte, kolik se ligy účastnilo základních škol z celé České republiky. Ve finálovém turnaji čekali na Mládežku soupeři z Liberce, Ostravy a Příbrami. Když třeba zmíníme Ostravu, jíž reprezentovala ZŠ Šoupalova, je vám hned jasné, jaký to byl kádr. ZŠ Šoupalova je totiž jádro Akademie Baníku Ostrava. O finále se střetli naši fotbalisté s Příbramí. „Špatný začátek a individuální chyby daly soupeři rozhodující náskok, který se už nepovedlo dohnat,“ hodnotil trenér Zdeněk Mička. O bronz si to tak Mládežka na férovku rozdala s již zmíněnou favorizovanou Ostravou. „Opět nám nevyšel začátek, soupeř trestal naše špatné bránění a odskočil. I když jsme pořád dotahovali, bojovali a hráli opravdu výborně na soupeře to nestačilo a ten si zaslouženě uhrál 3. místo,“ popsal lodivod a jinak trenér escéčkové U12 průběh utkání. Jedním dechem ale zároveň dodal: „Pro náš klub, školu i město je to obrovský úspěch.“ My to samozřejmě bez námitek podepisujeme! Jsme rádi, že byl znojemský fotbal opět vidět na nejvyšší úrovni.

SESTAVA: Loskot Dominik a Nahodil Ondřej - Schwarz Petr, Čížek Petr, Šuba Petr, Škopek Nikita, Loveček David, Rolník Milan, Buchta Filip, Souček Jaroslav, Štěpánek Šimon, Matajs Dominik, Kučera Vítek, Svoboda Marek a Peca Adam.

REALIZAČNÍ TÝM: Jíral Jaromír, Dvořák Václav, Palička Libor a Mička Zdeněk.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

SLEDUJTE MLÁDEŽ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

FACEBOOK - facebook.com/1scznojmo
INSTAGRAM - instagram.com/1scznojmomladez

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies