FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Běháme pro restart znojemského sportu

Běháme pro restart znojemského sportu Z N O J M O - Tělovýchovná jednota Znojmo prostřednictvím oddílu florbalu přichází s nápadem společného běžeckého projektu napříč všemi znojemskými sporty!

 
 
 

Aktuální situace sportu příliš neusnadňuje sportovní činnost a všichni, co se sportování dětí věnujeme, víme, že udržet motivaci a chuť dětí ke sportu po tak dlouhou dobu bez společného trénování je téměř nadlidský úkol.

Proto se prosím připojte k našemu projektu - "BĚHÁME ZA RESTART ZNOJEMSKÉHO SPORTU!"

Pojďme společně napříč všemi sportovními odvětvími informovat své členy, jak malé tak velké, o tomto projektu a motivovat je k měsíčnímu běžeckému snažení!

Výzva bude spuštěna ve středu 10. února a potrvá měsíc, tedy do 10. března!

Videonávod, jak se připojit, najdete na tomto odkazu:

Jak můžeš běhat právě za svůj oblíbený klub, jehož jste například členem? V aplikaci bude vytvořen profil daného sportu. Po registraci se uživatelé dostanou do svého vytvořeného profilu a poté v nastavení pomocí sekce přátel si vyberou svůj sport, za který chtějí běhat!

Naše kluby se v aplikaci najdou pod názvy: SC Znojmo A-tym a SC Znojmo-mladez. Mohou se samozřejmě připojit nejen fotbalisté, ale i rodinní příslušníci nebo třeba i fanoušci!

Těšíme se na velké množství společně naběhaných kilometrů - pošleme tím do světa jasný vzkaz - ZNOJEMSKÝ SPORT NIC NEZASTAVÍ!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin