SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Andrea Staškova Fotbalistkou roku 2022

Andrea Staškova Fotbalistkou roku 2022 Z n o j m o - (Foto: fotbal.cz) Vždy máme velkou radost, když se někdo, kdo prošel mládeží 1. SC Znojmo dokáže prosadit ve velkém fotbalovém světě. Takovým případem je rozhodně Andrea Stašková, která přes 1. SC Znojmo a FK Znojmo vyrazila dobýt fotbalový svět. Česká reprezentantka a útočnice Atletica Madrid obhájila prvenství v anketě Fotbalistka roku 2022 a my pochopitelně posíláme velkou gratulaci.

 
 
 

Andrea Staškova vyhrála anketu Puma Fotbalistka roku podruhé za sebou, těsně za ní se umístila Kateřina Svitková a třetí skončila Olivie Lukášová. „Jsem moc ráda, že jsem mohla tuto cenu obhájit. Moc děkuji svým spoluhráčkám, které mě k tomuto ocenění dopomohly, rodině za podporu, kamarádům a všem, kteří mě na této cestě podporovali,“ komentovala své vítězství Andrea, která převzala cenu na pondělním galavečeru.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies