Áčko navštívilo fotbalový kemp malých fotbalistů 1.SC Znojmo

Áčko navštívilo fotbalový kemp malých fotbalistů 1.SC Znojmo Z n o j m o - Tomáš Pospíšil, Matúš Lacko, Honza Hladík, Dominik Urbančok a také trenéři Jiří Balcárek s Miroslavem Paulem, ti všichni z A-týmu se vydali ve středu dopoledne navštívit kemp 1.SC Znojmo v Dobšicích. Zde mladí fotbalisté Escéčka nabírají dovednosti pod záštitou trenéra Libora Paličky.

 
 
 

Výprava A-týmu se vydala navštívit mladé znojemské naděje po středečním ranním tréninku. Nezůstalo samozřejmě jen u návštěvy. Dominik Urbančok, Honza Hladík, Tomáš Pospíšil i Matúš Lacko se zapojili s malými fotbalisty do tréninku a snažili se jim pomoci svými radami a dovednostmi přímo na hřišti.

Následovala i malá improvizované beseda, kde s účastníci kempu mohli zmíněných čtyř hráčů zeptat na vše, co je zajímá. Na závěr se rozběhla i autogramiáda a kopačky a trička našich nadějných fotbalistů tak zdobí podpisy hráčů znojemského Áčka.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin