U19 příprava: za 12 dnů 4 zápasy

U19 příprava: za 12 dnů 4 zápasy Z N O J M O - Naše nejstarší mládež - U19 - se připravuje na novou sezonu. Kromě tréninkových dávek sehrála během 12 dnů i 4 duely. Více nejen o nich trenér Fr.Havlík:

 
 
 

Svratka Brno U19 – 1. SC Znojmo 1:1 (0:0)

Zápas proti jednomu z týmů, které chtějí postoupit do moravskoslezské dorostenecké ligy, přinesl fotbal ve slušném tempu. Velkým pozitivem byla naše organizace hry po ztrátě míče – hráči komunikovali, dobře rozlišovali kdy bránit z bloku a kdy jít do presinku. Situace po zisku míče jsme ale pak většinou neřešili dobře – míče jsme „tlačili“ přehuštěným středem, krajní hráči nedělali šířku hřiště, útočníci nerozbíhali „lajny“, do pokutového území soupeře přišlo velmi málo centrovaných míčů. Mnohem větší důraz musíme také předvést v osobních soubojích, hodně práce nás také čeká na mezihře a otáčení těžiště hry.
Celkově se ale jednalo o kvalitní přípravné utkání – hra měla tempo, nasazení, důraz.


Hodonín U19 – 1. SC Znojmo 1:5 (0:3)

V 1. poločase jsme těžili z organizace hry bez míče, kdy jsme dávali branky po kvalitně vyřešených situacích po zisku míče na polovině hřiště. Ve druhé části hry jsme již byli více na míči než domácí, kdy se projevila lepší kondiční připravenost našeho týmu.
Branky: Kouřil 2, Stix 2, Kohoutek


Moravský Krumlov (muži A) – 1. SC Znojmo 3:5 (1:1)

Užitečné přípravné utkání zvláště pro hráče z bývalé U17, kteří se potřebují adaptovat na důrazný a silový styl fotbalu. V 1. poločase nám velké problémy dělaly především dlouhé nákopy za naši obranu, kdy hráči v obranné čtveřici pozdě pracovali s hloubkou hřiště. Záloha nám pak nesbírala odražené míče – tím si soupeř vytvářel nebezpečné situace. Gól jsme ale paradoxně inkasovali po netakticky rozehrané standardní situaci a chybě na polovině hřiště. Ve druhé části hry jsme předvedli krásný obrat ze stavu 1:2, kdy jsme velmi dobře vyřešili několik brejkových situací - kvalitu v koncovce předvedl Stanislav Kohoutek, který vstřelil 4 branky!! Hráči ukázali morálku a touhu po vítězství, to je cenné. Branky: Kohoutek 4, Stix


Sokol Dobšice (muži A) – 1. SC Znojmo 4:4 (1:3)

Od začátku utkání se hrálo ve slušném tempu, které domácí tým vystupňoval ve druhé části hry. My jsme v první části byli produktivní v koncovce, hra ale již takovou kvalitu neměla. Zaostávali jsme především v kombinaci, kdy jsme měli málo nabídky hráčů bez míče - hráči nechodili do rotace, do výměny míst. Ve druhé části nás domácí tým jednoznačně přehrál – hráči odpadli fyzicky i mentálně – pod tlakem soupeře jsem na hřišti postrádal pozitivní komunikaci – lídry týmu, kteří tým usměrní a pozitivně vyburcují. Na hřišti bylo 11 hráčů se sklopenými hlavami – důsledkem toho byl třetí inkasovaný gól, kdy nás soupeř ukázkově potrestal rychle rozehranou standardkou, na kterou hráči se sklopenými hlavami logicky nemohou zareagovat.

V posledních dvou zápasech jsme inkasovali 7 branek – polovinu z nich jsme soupeřům doslova darovali. Na druhou stranu jsme produktivní v koncovce - především Stanislav Kohoutek v ofenzivní fázi hry splňuje naše očekávání.

Máme za sebou třetí týden přípravy - v prvním týdnu jsme absolvovali tréninkové soustředění v Luhačovicích, nyní jsme ve 12 dnech odehráli 4 přípravná utkání. Hráči U19 pracují, chodí na tréninky, většina z nich dokázala přizpůsobit prázdninový program tréninkovému procesu. Ještě nás čeká jeden týden, kdy budeme pracovat a hrát v maximální možné únavě, poté dostanou kluci prostor k odpočinku a najedeme na zápasový tréninkový proces.
F. Havlík

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin