Představujeme dalšího partnera klubu: PREMIUM hotel Znojmo - wellness

Představujeme dalšího partnera klubu: PREMIUM hotel Znojmo - wellness Z N O J M O - Klub představuje nového partnera, který podporuje hráče kvalitní regenerací v moderním hotelovém wellness centru se saunami.

 
 
 

PREMIUM HOTEL**** byl ve Znojmě znovuotevřen před dvěma lety po kompletní a rozsáhlé rekonstrukci bývalého hotelu Prestige. Celková kapacita (76 DBL pokojů) nabízí komfortní, moderní a designově nadčasové ubytování s bohatou snídaní formou bufetu. Krásná RESTAURACE s lobby barem nabízí nejen polední menu, ale i zajímavou á la carte nabídku s výběrem nejlepších vín od místních vinařů.

Po modernizaci WELLNESS CENTRA si nejen naši hráči užijí relax u velkého bazénu s protiproudem, dnovou tryskou pro masáž nohou, nebo masážní lavici s vodopádem. Všechny návštěvníky jistě potěší i vířivka – tzv. jacuzzi až pro 6 osob, nebo vyhřívaná lavice či Kneippův chodník.

Oblíbená je i parní sauna, která je díky vysoké relativní vlhkosti vzduchu ideální pro celkové uvolnění svalů a dýchacích cest. NOVĚ hotel nabízí i s možností peelingového rituálu v páře pro podporu prokrvení, očistu a zotavení pokožky. Bezprostředně u bazénu také najdete bar s bohatou nabídkou nápojů, posezení a pohodlná lehátka i na venkovní terase.

Ve zcela nové a rozšířené SAUNOVÉ ČÁSTI využijete velkou finskou saunu, infra saunu, ochlazovací bazének se sprchami a odpočinkovou místnost s terasou.

Otevírací doba WELLNESS CENTRA i FITNESS je každý den 10:00-22:00 (SAUNOVÁ část vždy od 16:00 – v letním období pak od 18:00)

Pro případné dotazy neváhejte kontaktovat recepci PREMIUM HOTELU**** na tel. čísle +420 515 224 595, nebo e-mailem: info@premiumhotel.cz

www.premiumhotel.cz

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin