Oznámení majitele klubu Jiřího Tunky

Z N O J M O - Majitel klubu Jiří Tunka oznamuje:

 
 
 

Chtěl bych oznámit odstoupení pana Lukeše z představenstva 1. SC Znojmo - fotbalový klub a.s. Po jednání s představiteli města bych rád toto uvolněné místo nabídl zástupci městské správy, a to jednak z důvodu ještě větší průhlednosti financování klubu, ale i proto, že město Znojmo nemalou částkou podporuje náš klub. To stejné hodlám udělat u 1.SC Znojmo - mládež z.s. Toto rozhodnutí je pro mne důležité. Chci pomoci znojemskému fotbalu vrátit se tam, kam patří, tedy do vyšších soutěží a vím dobře, že bez pomoci města to není možné.

Za dobu mého působení ve znojemském fotbalu jsem zažil nejen intriky některých lidí, které klubu nepomáhají, ale i pěkné chvíle. Jenže těch špatných bylo žel více. Přišlo plno nabídek na odprodej klubu, slibů, ale nic z toho nebyla pravda. Chyběla mi zodpovědnost a poctivá pracovitost. Aktuálně s trenérem Milanem Volfem řešíme hráčský kádr tak, abychom byli na 100 procent připraveni na jaro a v MSFL se zachránili.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin