Zveme vás na turnaj v halové kopané!!

Zveme vás na turnaj v halové kopané!! Z N O J M O - Velmi zajímavé obsazení bude mít turnaj v malé kopané ve sportovní hale ve Znojmě (ulice F.J.Curie), kterou pořádá náš klub pod záštitou mj. i místostarosty města Znojma Mgr. Karla Podzimka.

 
 
 

Hrát se bude ve dvou kategoriích - starší žáci a muži - a to o Pohár prezidenta klubu, který rovněž převzal záštitu nad tímto turnajem.

A které kluby se turnaje, který se odehraje v sobotu 28.12.2019, účastní? Jednak samozřejmě náš pořádající klub 1.SC Znojmo FK, ale rovněž další dva znojemské kluby FK Znojmo a TJ Sokol Dobšice!!

Turnaj bude slavnostně zahájen v 8:15 a o čtvrt hodiny později začne turnaj starších žáků. Na pravé poledne je naplánováno vyhlášení turnaje mladých nadějí všech čtyř klubů a samozřejmě i předání cen.

Následovat bude atraktivní turnaj mužů od 13:00, jehož průběh je naplánován do 16:30, kdy bude turnaj ukončen předáním cen a jeho slavnostním zakončením.

Hrací systém v obou turnajích každý s každým 2x15 minut. Startují hráči registrovaní v zúčastněných klubech. V turnaji starších žáků smí startovat hráči narození 1.1.2005 a mladší.

Vám fanouškům tedy nezbývá nic jiného než se turnaje jako diváci zúčastnit také! Jste srdečně zváni!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin