Tipsport liga jde znovu do akce. V Líšni tentokrát vyzveme Táborsko

Tipsport liga jde znovu do akce. V Líšni tentokrát vyzveme Táborsko Z N O J M O - Již v sobotu se pro naše fotbalisty uskuteční druhý zápas letošního ročníku Tipsport ligy. Hodinu po poledni na umělé trávě v Líšni vyběhnou proti momentálně patnáctému výběru druhé nejvyšší soutěže FC MAS Táborsku, se kterým na podzim smolně prohráli 0:1 gólem z nastavení.

 
 
 

Oba týmy již mají své úvodní duely za sebou. Zatímco naši fotbalisté minulou neděli nestačili na FC Zbrojovku Brno 2:5, tak FC MAS Táborsko si během týdne poradilo právě s Brnem jednoznačně 4:1. A to i přes skutečnost, že ještě loňský účastník první ligy rychle vedl 1:0, protivník z jihu Čech však do poločasu vstřelil tři góly. O branky Táborska se v zápase postarali Frýdek, Berešík, Prošek a Pfeifer.

Dosavadní výsledky tak zapříčinily, že aktuální skupina C vypadá následovně:
1. FC MAS Táborsko 1 1 0 0 4 : 1 3
2. FC Zbrojovka Brno 2 1 0 1 6 : 6 3
3. 1. SC Znojmo FK 1 0 0 1 2 : 5 0
4. FC Nitra 0 0 0 0 0 : 0 0

Jak lze vypozorovat, tak do bojů bude moci výrazně zasáhnout slovenská FC Nitra, která svůj první duel v Tipsport lize odehraje teprve v sobotu dopoledne proti Zbrojovce Brno.

Vrátíme-li se však ještě k zápasu mezi 1.SC Znojmo FK a FC MAS Táborsko, tak znojemští hráči mají svému příštímu soupeři co vracet. Týmy se naposledy utkaly osmadvacáté října, kde si výhru zajistilo Táborsko poté, co se v devadesáté minutě prosadil Pavel Vandas.

Podaří se našemu celku odveta?

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • rryanallen: Koupit (Whatsapp: +447459294174) Pas, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, certifikáty, IELTS, ...
  • JirC: Včera to nebylo tak zlé. Jen mám pocit, že ...
  • mišák.z: Jak se dívám tak budeme mít hodně těžký soupeře , ...
  • FRIDRICH: odkaz sc živě!!!!! ...
  • robert.knebl: Prewiev k zápasu k Ústí n. L. mi uniklo nebo ...
  • robert.knebl: Myslím, že potřebujeme minimálně ještě 9 bodů k záchraně! Tzn. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin