Přípravné utkání proti Spartaku Trnava se neuskutečnilo

Přípravné utkání proti Spartaku Trnava se neuskutečnilo Z N O J M O - Na druhý přípravný duel si znojemští fotbalisté budou muset počkat. Ve středu měli sehrát utkání proti aktuálně osmému týmu slovenské nejvyšší soutěže FC Spartaku Trnava, kvůli nepřijatelné hrací ploše byl však zápas zrušený.

 
 
 

Klání proti slovenskému protivníkovi se mělo odehrát v Senci, kde se hráči obou výběrů chystali naskočit od 13:00. Naši fotbalisté po nedělní porážce v Tipsport lize se Zbrojovkou Brno byli připraveni nastoupit do druhého utkání letošní zimy, Spartak Trnava vůbec do prvního duelu.

Jak ovšem ve středu informovaly stránky slovenského klubu, tak během úterního dne v Senci napadlo pětadvacet centimetrů sněhu. Ačkoliv se na místním umělém pažitu snažili s plochou něco udělat, tak trávník se nestihl připravit, aby na něm hráči mohli hrát.

Druhý letošní zápas tak znojemští fotbalisté sehrají v sobotu, kdy se v rámci Tipsport ligy od 13:00 postaví FC MAS Táborsku.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin