Nominace na soustředění: Chybí Javůrek a Koukal, naopak jede řada noviců

Nominace na soustředění: Chybí Javůrek a Koukal, naopak jede řada noviců Od pondělí se znojemští fotbalisté zúčastní soustředění v St.Pöltenu, kde pobudou do soboty. Na soupisce týmu již nefiguruje Jan Javůrek, který míří do Jihlavy.

 
 
 

Šestidenní dril bude v Rakousku podpořený dvěma přípravnými zápasy. V úterním utkání se naši hráči utkají s výběrem SKN St.Pölten, na konci soustředění poté s celkem SV Mattersburg.

Do zápasů už nezasáhne Jan Javůrek, který po dvou sezónách odchází z klubu. „Je už domluvený s Jihlavou. Pokud někdo ve Znojmě nechce být a chce odejít jinam, tak mu bránit nebudeme,“ vyjádřil se na adresu devětadvacetiletého fotbalisty hlavní trenér Leoš Kalvoda. Zkušený kouč jedním dechem dodal: „Říkám všem hráčům, že tady je to od toho, aby se zde ukázali a zviditelnili. Když bude o ně zájem, tak je pustíme bez jakýchkoliv problémů,“ nechal se slyšet po zápase s FAC Wien. Šikovnému záložníkovi navíc za půl roku ve Znojmě končí smlouva. „Pro klub je nyní daleko jednodušší ho pustit, než v zimě tady mít hráče, který zde nechce působit a odejde zadarmo,“ vyjádřili se k jeho situaci zástupci klubu.

Kromě Javůrka se na soustředění neukáže ani Jiří Koukal. „Na hostování zatím neodešel, ale byli bychom rádi, aby kdekoliv chytal. U tak mladého brankáře je velmi důležité, aby někde pravidelně nastupoval,“ okomentoval další budoucnost osmnáctiletého talentu Karel Hodák.

Do Rakouska rovněž neodcestovalo duo Radek Mezlík a Dan Odehnal, oba borci se zotavují ze zdravotních problémů.

Nominaci na soustředění, kterou trenér Kalvoda oznámil hráčům po posledním přípravném duelu s Vídní, si můžete přečíst níže:

Brankáři: Antonín Buček, Vlastimil Veselý, Marko Sušac
Hráči v poli: David Helísek, František Malár, Muamer Avdič, Alexej Čereda, Tomáš Cihlář, Bojan Malinič, Matúš Lacko, Jakub Kučera, Jan Ambrozek, Jan Šulc, David Štrombach, Michal Ordoš, Jakub Teplý, St Hillary Kathon, Obiechina Pentecost, Patrik Martínek, Nicolas Hlůže, Adam Krčík, Milan Moravec

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin