Tisková konference před jarní částí FNL

Tisková konference před jarní částí FNL Dnes proběhla tisková konference pro novináře, která měla obsazení čtyřmi muži. Prvním byl pan Jiří Tunka, který je novým ředitelem klubu, pan Michal Sobota, který je sekretářem klubu, trenér Leoš Kalvoda a také nesměl chybět Tomáš Cihlář jako kapitán svého mužstva.

 
 
 

Mluvilo se jak o finanční situaci v klubu tak i o aktuální formě kádru trenéra Leoše Kalvody, či jaké jsou cíle pro klub.

Leoš Kalvoda sám řekl, že do Znojma přišel, aby pomohl dosáhnout stejného či podobného výsledku, který se povedl již při jeho posledním působení v klubu. Tomáš Cihlář sdělil, že jejich prací je odvádět výkony na hřišti a starat se o svoji fyzickou zdatnost.

Padla otázka na pana trenéra, jak by zhodnotil zimní přípravu. Odpověděl: "Jsem tu měsíc, odehráli jsme 6 utkání, všechny vyhráli, ale musím zvednout prst, protože to není dobré. Přivedl jsem si asistenta Darka Šuškavčeviče, znám se s ním z Olomouce a myslím, že sem parádně zapadne."

Celou tiskovou konferenci si můžete spustit na našem youtube kanále, kde je celá k vidění.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin