Kvalifikace MS žen ve Znojmě! Česká reprezentace přivítá Island!

Kvalifikace MS žen ve Znojmě! Česká reprezentace přivítá Island! Z n o j m o - Městský stadion v Horním parku ve Znojmě zažije další velkou premiéru. V úterý 24. října totiž poprvé v historii přivítá Českou fotbalovou reprezentaci žen. Ta bude hostit v kvalifikačním utkání na MS 2019 ve Francii tým Islandu. Pro svěřenkyně trenéra Karla Rady to bude čtvrtý zápas v kvalifikační skupině. V reprezentaci má svého zástupce i 1.SC Znojmo, členem realizačního týmu je masér René Raszka.

 
 
 

Česká reprezentace do 20 let, do 19 let a také kvalifikační zápas našich Lvíčat proti Moldavsku. Všechny tyto fotbalové události hostil v posledních třech letech zrekonstruovaný Městský stadion v Horním parku ve Znojmě. Nyní přichází další premiéra.

Česká reprezentace žen najde ve Znojmě útočiště vůbec poprvé v historii. Českým fotbalovým reprezentacím se na Městském stadionu daří, pochopitelně věříme, že pravidlo bude platit i v případě svěřenkyň trenéra Karla Rady. Český tým přitom nečeká jednoduchý zápas, narazí totiž na Island. Islanďanky byly třikrát v řadě účastnicemi Mistrovství Evropy, což mluví samo za sebe.

Česko má ve své kvalifikační skupině za soupeře ještě Slovinsko, Faerské ostrovy a především velesilné Německo. S ním už se české fotbalistky poměřily a proti dvojnásobným mistryním světa svedly v Ústí nad Labem skvělý zápas, nakonec však bohužel prohrály 0:1. V tabulce tak mají po dvou utkáních tři body za vysokou výhru nad Faerskými ostrovy. První týmy tabulky postupují přímo na MS, druhé celky svedou souboj v baráži.

AKREDITACE PRO NOVINÁŘE A MÉDIA

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin