Fotbalová lahůdka! Česká reprezentace do 19 let přivítá ve Znojmě mistry Evropy z Anglie! Vstup zdarma!

Fotbalová lahůdka! Česká reprezentace do 19 let přivítá ve Znojmě mistry Evropy z Anglie! Vstup zdarma! Z n o j m o - Městský stadion v Horním parku ve Znojmě v pátek 6. října nabídne specialitu nejen pro fotbalové gurmány. Česká reprezentace do 19 let bude hostit mistry Evropy z Anglie. Atraktivní podívaná bude pro svěřence trenéra Luboše Kozla prověrkou před startem kvalifikace na EURO 2018. Vstup na zápas je zdarma!

 
 
 

Zrekonstruovaný Městský stadion v Horním parku bude dějištěm další významné sportovní události. Znojemský všesportovní stánek již hostil dvakrát mezistátní přátelské utkání reprezentací do 20 let, ve kterém Česko nastoupilo proti Holandsku a Francii a také kvalifikační utkání reprezentací do 21 let, v němž si Lvíčata zajistila proti Moldavsku postup na EURO. Nyní přichází další lahůdka, na jih Moravy přicestuje reprezentační tým z kolébky fotbalu - Anglie!


Přátelské utkání
Pátek
6. října
18:00 hod.
VSTUP ZDARMA

ČESKÁ REPUBLIKA U19

ANGLIE U19

STADION HORNÍ PARK

Mimořádně atraktivní utkání se odehraje v pátek 6. října od 18 hodin. V dresu českého národního týmu nastoupí i útočník 1.SC Znojmo Antonín Růsek, což je o další důvod více, proč navštívit tento duel.

Anglie je aktuálním mistrem Evropy, v tomto roce ovládla ME U19 v Gruzii. Cestou za zlatem porazila v semifinále i český tým. V současném kádru trenéra Paula Simpsona tak najdeme hned několik evropských šampionů a také velké fotbalové talenty a dost možná budoucí superhvězdy světového fotbalu.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin