Antonín Růsek v nominaci ČR U19 pro utkání s Anglií a Řeckem

Antonín Růsek v nominaci ČR U19 pro utkání s Anglií a Řeckem Z n o j m o - Útočník 1.SC Znojmo Antonín Růsek, který je ve Znojmě na hostování ze Zbrojovky Brno, opět nechybí v nominaci reprezentačního trenéra Luboše Kozla na přátelské zápasy s Anglií a Řeckem. Zvláště utkání s Anglií bude pro Tondu jistě pikantní, jelikož se odehraje v pátek 6. října na Městském stadionu v Horním parku ve Znojmě.

 
 
 
This text will be replaced

Utkání s Anglií a Řeckem budou poslední přípravou České reprezentace na kvalifikační zápasy na ME 2018, které se odehrají v Lucembursku proti domácí reprezentaci, Skotsku a Arménii. Tonda Růsek je stabilní součástí reprezentace, odehrál předchozí turnaj v Japonsku i dva přípravné zápasy v Irsku. Opětovnou nominaci mu jistě vysloužila i forma ve znojemském dresu, v posledních čtyřech utkáních vstřelil tři góly. Můžeme ještě zmínit, že do reprezentace U21 byl podruhé v řadě nominován znojemský odchovanec a nyní hráč Baníku Jakub Pokorný.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin