Kalvoda o duelu na Sigmě, zranění Vašíčka, Haurdićovi a závěru ligy

Kalvoda o duelu na Sigmě, zranění Vašíčka, Haurdićovi a závěru ligy O l o m o u c - Vrátil se na známá místa, na Andrově stadionu v Olomouci se ale nakonec Leoš Kalvoda z výhry radovat nemohl. Znojmo v důležité záchranářské bitvě podlehlo domácímu týmu 0:2. Náš tým hrál v okleštěné sestavě a bez Vašíčka, který si obnovil zranění ze zápasu se Slováckem. I o tom byla se znojemských lodivodem řeč.

 
 
 

Utkání mělo asi dva klíčové momenty. První inkasovaný gól a červená karta. Jak jste utkání viděl?
Věděli jsme, že nás bude čekat velice těžké utkání, protože Sigmě i nám šlo o hodně. Průběhu napomohlo vyloučení, celý druhý poločas jsme hráli v deseti. Za první půli, kdy jsme byli kompletní, se nemáme za co stydět. Kluci utkání odmakali a předvedli dobrý výkon. Dobrý výkon to byl ale jen mezi vápny. Nevypracovali jsme si žádnou šanci. Na druhé straně jsme nezvládli dvě situace v našem vápně. Nerozhoduje to, jak hrajeme ve středu hřiště.

Jak nyní vidíte závěr ligy?
Jsem na tom nyní hodně špatně, máme špatnou bilanci vzájemných utkání s ostatními soupeři hrající o záchranu. Ale i do utkání s Duklou dáme vše. Budeme se snažit vyhrát. Ať to dopadne jakkoliv, myslím, že ostudu jsme v lize neudělali.

Václav Vašíček nebyl ani na lavičce náhradníků. Můžete to osvětlit?
Zranil se dopoledne před utkáním. Absolvoval dva tréninky, ale opět se obnovilo zranění stehenního svalu, píchlo ho tam. Asi nějaký špatný pohyb.

Chyběl nám navíc i další hrotový útočník Diarrassouba. V týmu se také neobjevil Anes Haurdić. To mělo jako příčinu?
S Haurdíćem jsme se rozloučili, protože nesplnil očekávání a Laminemu skončilo vízum, takže musel vycestovat.

Situace sice není před posledním kolem růžová, ale i tak se dá říct, že Znojmo udělalo v lize pořádný průvan a vzepřelo se analýzám pře sezónou?
Nás odepisoval každý už před začátkem ligy, všichni si mysleli, že budeme mít jen nějakých deset bodů. My jsme s tou ligou trochu zamotali. Myslím, že kluci dokázali, že druhou ligu nevyhráli náhodou. Nemají se za co stydět, odváděli poctivé výkony. Chybí nám ale kvalita v koncovce. Vašíček je náš jediný takový větší střelec.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • robert.knebl: Pro mišak.z: Ano, J. Brown je dobrý, ale právě proto ...
  • mišak.z: Co jsem slyšel tak J. Brown je dobrý,samá chvála jen ...
  • robert.knebl: Pozitivní je, že se vyhrálo - to je super. Pozitivní ...
  • Miki4: Neuvěřitelné..čekejme co dál.. ...
  • robert.knebl: 6:0 ... když jsem na teletextu viděl, že Znojmo rozdrtili ...
  • mišák.z: Doufám že dnešek kluky nakopl a začnou si věřit. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin